COVID-19 می تواند ‘مرگبار’ به صورت Nawaz, تازه های پزشکی گزارش می گوید

COVID-19 می تواند ‘مرگبار’ به صورت Nawaz, تازه های پزشکی گزارش می گوید

لاهور: نخست وزیر نواز شریف و تازه های پزشکی گزارش توصیه کرده است که نخست وزیر سابق باید خودداری از پله خارج به عنوان او می تواند با آلوده COVID-19 است که می تواند ثابت کند “کشنده” برای او.

PML-N supremo آخرین گزارش های پزشکی ارسال شد به دادگاه عالی لاهور روز سه شنبه توسط وکیل امجد پرویز که در آن پزشکان پیشنهاد کرده اند سه بار نخست وزیر سابق جلوگیری از بیرون رفتن با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

نواز که تحت درمان در لندن است گفته می شود رنج می برند از بی ثبات پلاکت سطوح دیابت و قلب و کلیه و فشار خون و بیماری های مرتبط با, و قلب خود را گرفتن نیست کافی تامین خون با توجه به گزارش.

پزشکان نیز به دستور نواز به ادامه فعالیت های فیزیکی خود را نگه دارید و مشاوره کارشناسان پزشکی.

پزشکی گزارش اضافه شده است که پزشکان آگاه هستند از زمان وضعیت سلامت.

نواز سلامت رو به وخامت گذاشته و در اکتبر 2019 در حالی که او در بازداشت ملی پاسخگویی دفتر هنگامی که شمارش پلاکت ها کاهش یافته است.در نتیجه ،

دادگاه عالی اسلام آباد در اکتبر 26 شنیده دادخواست Al-Azizia مرجع برای تعلیق وثیقه در اورژانس زمینه و داده او را موقت در پزشکی و زمینه های بشردوستانه است.

دولت فدرال مقرر کرده بود خسارت پیوند برای نواز به خارج از کشور برای درمان آن برداشته شد توسط دادگاه عالی لاهور. دادگاه اجازه داده بود که PML-N رهبر به خارج از کشور به مدت چهار هفته بر اساس استشهاد و پس از آن او را ترک لندن در نوامبر 19 به مدت چهار هفته به درمان پزشکی. دولت اما اجازه نمی دهد یک فرمت در او باقی بماند.

نواز نیز نام برده شده است در Toshakhana وسایل نقلیه مورد است که او را متهم کرد به طور غیر قانونی از خم هدیه سپرده گذاری قوانین خود را به نفع حفظ هدیه لوکس. او احضار شده اند توسط NAB برای تحقیق در موارد متعدد و پاسخگویی دادگاه صادر شده غیر bailable حکم بازداشت برای او ذکر او ادامه داد: غیبت از دادگاه.

تبلیغات برای نواز را احضار شده است قرار داده تا در پاسخگویی دادگاه محل در اسلام آباد است. دادگاه با توجه به نخست وزیر سابق یکی از آخرین فرصت و خواسته است که او به نظر می رسد قبل از آن در اوت 17 پاسخ به این مرجع واصل در برابر او.

نواز اعلام شده است اعلام کرد مجرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>