COVID-19: پتو و راه آهن می گوید مسافران

توسط سرپرستان

دهلی نو: مسافران سفر مطبوع از مربیان راه آهن هند در حال حاضر برای حمل خود پتو و تخت-ورق حالی که در حال حاضر به عنوان راه آهن تا تصمیم به کناره گیری از امکانات و پتو و پرده در نظر داشتن مداوم coronavirus تهدید.

“به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19 پتو & پرده خارج شده است از قطار سرویس تا سفارشات بیشتر. مسافران درخواست شده را به خود پتو به نفع خود.” یک توییت در توییتر رسمی رسیدگی به بخشی از راه آهن مدیر – بمبئی بخش غربی راه آهن به عنوان خوانده شده.

روابط عمومی افسر (PRO) غربی راه آهن اضافه شده که به تخت اضافی-ورق نگه داشته شود برای هر یک ضرورت. “برخی از مقدار از تخت اضافی-ورق ممکن است نگه داشته و برای هر یک از فشارهای گفت:” PRO.

رئیس PRO شمال راه آهن نیز تایید کرد که Northern division نیز زیر همان خواهد شد و برداشت پتو و پرده از قطار خود را نیز.

قبلا در روز شنبه در جنوب شرقی راه آهن (SER) و سواحل شرق راه آهن (ECoR) گفت: آنها تصمیم به عقب نشینی ارائه پتو و پرده در تهویه مطبوع مربیان از تمام قطار آنها عمل به عنوان بخشی از آن اقدامات پیشگیرانه در برابر شیوع کروناویروس.

وزارت بهداشت و امور خانواده در روز یکشنبه گفت که تایید COVID-19 نفر در هند افزایش یافته است به 107 تا کنون.

از شیوع کروناویروس اولین بار در گزارش ماه دسامبر سال گذشته در شهر ووهان چین است. این بیماری تحت تاثیر بیش از 100 کشور و اعلام شده است یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de