COVID-19: بنگال منتشر تلفنی شماره برای کودکان مبتلا به استرس در میان مستند

توسط PTI

کلکته: نگرانی که کودکان ممکن است از افسردگی رنج می برند با توجه به ادامه مستند the West Bengal کمیسیون برای حفاظت از حقوق کودک (WBCPCR) راه اندازی کرده است شماره تلفنی که از طریق آن روانپزشکان و پزشکان اطفال در حال ارائه مشاوره به کودکان به صورت رایگان.

با توجه به رئیس WBCPCR Ananya Chatterjee Chakraborti این کمیسیون از روز شنبه آغاز شده است یک خط تلفن با یک تیم از 17 روانپزشکان و پزشکان اطفال در حال مشاوران و روانشناسان برای کمک به کودکانی که تحت استرس هستند با توجه به مستند.

دنبال به روز رسانی های زنده در COVID-19 اینجا

“این انجام شده است برای کمک به کودکان مبتلا به خستگی برای قفل کردن در خانه های خود را با توجه به این خاموش” Chakraborti گفت: در روز پنج شنبه.

از آنجایی که آنها قادر به بیرون بروید و بازی به طور منظم وجود دارد شانس است که استرس و افسردگی ممکن است خزش. بنابراین این خط تلفن کمک خواهد کرد که هر دو کودک و پدر و مادر خود را برای مقابله با چنین شرایطی او گفت:. شماره تلفن همراه از هر مشاور و شکاف زمان داده شده در لیست منتشر شده توسط کمیسیون.

خط تلفن شماره شده اند و گردش در میان های مختلف ایستگاه های پلیس در سراسر شهر و دولت و همچنین در رسانه های اجتماعی.

نارندرا نخست وزیر تا به حال در سه شنبه شب اعلام کرد که 21 روز در سراسر کشور lockdown برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

در ضمن یک مرد مسن آزمایش مثبت برای coronavirus در غرب بنگال 10 مورد از بیماری ویروسی مرگبار در دولت مقامات بهداشت گفت: در روز پنج شنبه.

از ده نفر مبتلا به این بیماری در کشور یک سالگی درگذشت.

جاده ها در بخش های بزرگی از غرب بنگال متروک روز پنج شنبه در دومین روز از سراسر کشور مستند.

مردم با توسل به وحشت خرید در چندین بازار در کلکته با نقض مشاوره اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im