COVID-19: معیارهای پذیرش برای NITs آرام حداقل 75 درصد نمرات در کلاس 12 مورد نیاز نمی

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: در پی Covid-19 همه گیر مرکزی صندلی تخصیص مدیره روز پنج شنبه آرام پذیرش هنجارهای برای پذیرش به موسسه ملی فناوری و مرکزی-بودجه فنی و موسسات.

در این سال NITs خواهد پذیرفت دانشجویان مقطع کارشناسی بر اساس عملکرد خود را در مشترک کنکور-برق و تخفیف کلاس 12 مدیره معاینه علائم در فرآیند انتخاب HRD وزیر رامش Pokhariyal Nishank اعلام کرد.

“JEE Main 2020 داوطلبان واجد شرایط را در حال حاضر تنها باید برای به دست آوردن یک عبور گواهی در کلاس دوازدهم آزمون بدون در نظر گرفتن علائم به دست آمده” او هنوز توییتی.

مشترک پذیرش هیئت مدیره هند موسسه فن آوری در حال حاضر گرفته شده تصمیم مشابهی را چند روز به عقب.

قبل از آن همراه با عملکرد در JEE-برق هر دو IITs و NITs استفاده می شود به تقاضا یا 75% علامت در هیئت مدیره امتحانات و یا یک محل در بالا 20 درصد خود را در انجمن مربوطه.

“برای پذیرش به IITs جدا از مقدماتی JEE (پیشرفته) واجد شرایط بودن به امن یا حداقل نمره 75% نمرات را در امتحانات بورد کلاس دوازدهم یا رتبه در میان بالا 20 درصد در مقدماتی خود را در امتحانات” Pokhariyal توییتی.”با توجه به لغو بخشی از کلاس دوازدهم امتحانات با چند تخته مشترک پذیرش هیئت مدیره تصمیم گرفته است برای استراحت معیار واجد شرایط برای JEE (پیشرفته), 2020 داوطلبان واجد این زمان.”

در این سال CBSE هیئت مدیره امتحانات بوده است مختل شود با توجه به یک مستند در سراسر کشور اجرا در اواخر ماه مارس به منظور حاوی Covid-19 گسترش و هیئت مدیره بعد از لغو باقی مانده امتحانات نمره دانش آموزان بر اساس عملکرد خود را در مقالات قبلی.

به عنوان در هر زمان طرح JEE (اصلی) آزمون برنامه ریزی شده برای سپتامبر 1 به 6 در حالی که JEE (پیشرفته) بود به سازمان توسط بمبی-دهلی نو در این سال قرار است برگزار شود در سپتامبر 27.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>