Covaxin آزمایشی تصویب شد و پس از حصول اطمینان از داوطلبان ایمنی: AIIMS پانل رئیس

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: تحقیقات کمیته اخلاق از همه هند موسسه علوم پزشکی در دهلی نو به متهور به آزمایش های انسانی برای Covaxin یک بومی کانديد واکسن برای Covid-19 پس از حصول اطمینان است که به اندازه کافی پادمان در محل برای داوطلبان که گرفتن شات برای کمک به بررسی اثر بخشی آن.

این کمیته تصویب فاز 1 کارآزمایی بالینی پروتکل در روز شنبه پس از بررسی آن را دو بار و در هر دو مناسبت ها – برخی از تغییرات ساخته شده بودند و در اصل پروتکل ارائه شده به منظور انجام آزمایش.

Covaxin است کانديد واکسن طراحی و توسعه توسط بهارات زیست فناوری و شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) و آن را به حال آمار موردتوجه پس از ICMR مدیر کل در اوایل این ماه در خواست 12 بیمارستان های انتخاب شده برای آن دادگاه برای پیگیری سریع این پروژه گفت: دولت در نظر دارد برای راه اندازی آن در ماه اوت 15.

Covaxin که متشکل از سارس ، CoV 2 ذرات جدا شده در موسسه ملی ویروس شناسی پونا و بالقوه واکسن توسط Zydus Cadilla تنها دو واکسن نامزدها اجازه برای آزمایش های انسانی در کشور توسط دارو کنترل کلی از هند به عنوان در حال حاضر.

“ایمنی مشخصات و اقدامات برای افراد به صراحت ذکر شده و بنابراین ما تا به حال مطرح شده نگرانی هایی که بعد از خطاب” دکتر T P سینگ رئیس کمیته گفت: این روزنامه است.

تغییراتی که باید گنجانیده شده شامل جزئیات گرافیکی از پزشکی برنامه های تضمین برای بیماران در صورت هر گونه عوارض جانبی — چیزی که گم شده بود در پروتکل ارسال شده در آغاز راه است.

در مرحله 1 آزمایشی است که تا حد زیادی به انجام بررسی ایمنی دارو یا واکسن 375 نامزدهای شرکت کننده-با 100 نفر از آنها در AIIMS دهلی نو– که خواهد شد و سپس مورد بررسی قرار گرفت.

تغییرات ساخته شده در AIIMS دهلی نو همچنین به این معنی است که دیگر دادگاه سایت های که در آن تحقیقات در حال انجام است نیز نیاز به تغییر خود را در دادگاه طرح است. در بسیاری از این بیمارستان ها از جمله AIIMS, Patna آزمایش بر روی داوطلبان سالم در حال حاضر آغاز شده است.

“ما در حال حاضر ارزیابی داوطلبان از طریق آزمون های مختلف و امیدوارم که شروع به تجویز واکسن پنج شنبه گفت:” دکتر سانجی رای محقق اصلی این دادگاه در AIIMS دهلی نو خواهد شد که همچنین منجر به چند محور ورزش.

“وجود دارد یک جلسه از تمام محققان از محاکمه در صبح روز دوشنبه و تغییر پروتکل در مرکز ما بود مورد بحث در جزئیات” او گفت:.

به طور کلی در فاز 1 و 2 بالقوه واکسن خواهد بود سعی در 1,175 داوطلبان پس از آن حرکت خواهد کرد به فاز 3 و ارزیابی می شود و در تعداد بیشتری از افراد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de