دادگاه می گوید پدر و مادر از رشته دانش آموزان پاکستانی در چین ‘به اعتماد دولت


اسلام آباد: اسلام آباد بالا دادگاه رئیس دادگستری اطهر Minallah خواسته است پدر و مادر از دانش آموزان پاکستانی رشته در چین به اعتماد دولت به عنوان آن است که حق گرفتن اقدامات لازم در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و ایمنی آن citgizens.

عدالت Minallah ساخته شده که سخن گفتن در حالی که از شنیدن یک مورد مربوط به مهاجرین پاکستانی رشته در چین است.

در طول جلسه در سطح بالا با مقامات وزارت خارجه و دولت بخش ارائه شده دولت در پاسخ, که قبلا به دنبال شده است توسط دادگاه.

وزارت امور خارجه و مدیر کل (چین) Mudassir تیپو به دادگاه گفت که همه چیز در حال بهبود در چین پس از اولیه شیوع و این وضعیت را بهبود بیشتر در دو هفته آینده.

تیپو نیز به دادگاه اطلاع داد که هواپیمای حامل مواد غذایی و داروهای ارائه شده توسط ملی مدیریت بحران اقتدار (ان دی ام ای) در حال حاضر فرستاده شده به چین است.

او در ادامه گفت که دولت ارائه شده است, نقدی, کمک های مالی به “95%” از دانش آموزان ساکن در چین است.

در این جلسه پدر و مادر از رشته دانش آموزان پاکستانی شکایت کرده است که دولت تا به حال گرفته نشده و هر گونه اقدامات برای بازگرداندن فرزندان خود را.

به این IHC CJ Minallah گفت: مهم ترین چیز این است که دانش آموزان پاکستانی بسیار امن تر در چین به عنوان آنها می شده اند در معرض خطر بیشتری در پاکستان است.

“ایالات متحده و بریتانیا را تایید کرده اند پس از بازگشت شهروندان خود را که آنها را به اشتباه چیز” قاضی اشاره کرد و اضافه کرد که تنها داستان موفقیت در جهان در حال حاضر در مبارزه با کروناویروس است نشان داده شده توسط چین است.

قاضی گفت که دادگاه خواهد بود پیچیدن در مورد که نگران پدر و مادر باید اعتماد دولت در این موضوع است.

او اشاره کرد که کمیته امنیت ملی نیز به دنبال این مسئله است.

پدر و مادر اما التماس کرد که این مورد نمی توان نتیجه گرفت اما نگه داشته و در انتظار دولت است.

در ماه فوریه به پدر و مادر از دانش آموزان پاکستانی به حال ارائه یک درخواست به IHC پرسیدن که فرزندان خود را به ارمغان آورد بازگشت از چین به عنوان ووهان تحت مستند با توجه به شیوع بالای coronavirus موارد است.

در یکی از جلسات قبلی این IHC گفت: آن را نمی خواهد از تداخل در اسلام آباد سیاست در تخلیه رشته پاکستانی در ووهان اما خواسته دولت را به ارائه بتن اطمینان به خانواده های کسانی که تحت تاثیر قرار است که شهروندان در دست خوب است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>