دادگاه بخشی از بلوک اجرای ویرجینیا را خلاف قانون اساسی و خصوصی فروش ممنوعیت

در 14 ژوئیه یک قاضی در Lynchburg, VA, نیمه مسدود اجرای مشترک المنافع جدید ممنوعیت خصوصی اسلحه گرم فروش حاکم آن را به طور موثر ممنوع مطیع قانون بزرگسالان و زیر 21 از دستیابی به اسلحه در نقض ویرجینیا قانون اساسی حق نگه داشتن و حمل سلاح است. این تصمیم در مورد Elhert v. حل و فصل.

“قبل از این [به چالش] قانون” دادگاه نوشت: “کسانی که بین سنین 18 و 21 می تواند خرید یک تفنگ دستی از طریق تنها یک فروش خصوصی نه از یک فروشنده مجاز.” دلیل این است که مجوز نمایندگی (FFLs) موظف هستند با یک قانون فدرال که ممنوع FFLs از انتقال اسلحه به کسانی که زیر سن 21. توسط هدایت همه سلاح گرم خرید و فروش از طریق FFLs ویرجینیا جدید قانون مطلقا ممنوع سن 18 تا 20 از نظر قانونی دستیابی به اسلحه.

در حالی که وکلای مدافع به صورت مشترک المنافع بستری این بود که در نتیجه آنها اصرار مهم نبود چرا که بزرگسالان جوان محافظت نشده حق نگه داشتن و حمل سلاح است. دادگاه رد این ادعا اشاره کرد که تنها در سن مبتنی بر محدودیت با هر دیرینه تاریخی شجره نامه هستند کسانی که مربوط به افراد زیر سن قانونی. دادگاه اشاره کرد ویرجینیا قانون “تعریف یک فرد بالغ به عنوان یک فرد 18 سال سن یا بیشتر.”

دادگاه همچنین مشخص شد که به طور کامل منع دسترسی به کل کلاس از سلاح گرم “یک ممنوعیت نه تنها وضعیت [فروش] متخلف در حق نگه داشتن و حمل سلاح و تا حد زیادی کاهش [شاکی] به معنی دفاع از خود. “آن بیشتر اشاره کرد که در آن هیچ پاسخ به این تخلف که دیگر انواع سلاح های گرم باقی می ماند در دسترس این گروه سنی اشاره به این که دیوان عالی ایالات متحده تا به حال وام این استدلال در سال 2008 مورد District of Columbia v. هلر.

دادگاه اما کاهش شاکیان درخواست برای مسدود کردن کل قانون از اجرای. در انجام آن مصمم است که ویرجینیا قانون اساسی حق با اسلحه معادل دوم متمم قانون اساسی ایالات متحده آمریکا قانون اساسی تخلفات که به در نظر گرفته شود با توجه به سابقه و سنت است که ارائه.

مسئله به این درخواست تست دادگاه اشاره کرد که دیوان عالی ایالات متحده اشاره کرده است که “ممنوعیت در اختیار داشتن سلاح گرم توسط felons و بیمار روانی” و “شرایط و مدارک در تجاری فروش اسلحه” هستند “presumptively قانونی است.” از این دادگاه ویرجینیا بیرون ریخته شده است که یک بررسی زمینه های مورد نیاز برای خرید و فروش نمی کند و تجاوز از حق تا زمانی که آن را “محدود به جلوگیری از دیرینه ممنوعیت در طول تاریخ توجیه رده.”

دادگاه خار کنار شاکیان استدلال که قانون جدید به طور خاص اهداف خصوصی فروش نمی معاملات تجاری. “حتی اگر خصوصی فروش و فروش های تجاری متفاوت هستند” آن اظهار داشت: “دادگاه در از دست دادن به عنوان به چه تاریخی توجیه جلوگیری از felons و معلول ذهنی از در اختیار داشتن سلاح گرم اجازه می دهد شرایط فروش و بازرگانی و همچنین توجیه شرایط فروش خصوصی.”

در حالی که تصمیم دادگاه را فراهم می کند برخی از تشویق به ویرجینیایی در حال حاضر موضوع به یک آشفته بازار تازه-تصویب تفنگ قوانین کنترل آن باقی مانده است دیده شود که آیا حتی این افزایشی امداد را برای زنده ماندن بیشتر رسیدگی در ویرجینیا دادگاه استیناف. ما گزارش هر گونه توسعه و پیشرفت به عنوان آنها رخ می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de