دادگاه مسائل انتشار سفارشات شهيد Khaqan عباسی, احسن اقبال

شهيد Khaqan عباسی و احسان اقبال اعطا شده بود به قید وثیقه در برابر اوراق قرضه به ارزش Rs10 میلیون در هر مورد در برابر آنها. عکس: فایل

دادگاه عالی اسلام آباد روز چهارشنبه صادر انتشار سفارشات برای PML-N رهبران شهيد Khaqan عباسی و احسان اقبال, گزارش ژئونیوز.

یک روز پیش دادگاه عالی مورد تایید بود PML-N رهبر وثیقه در مورد فساد اداری در برابر دو است. عباسی و اقبال اعطا شده بود اعطا وثیقه در برابر اوراق قرضه به ارزش Rs10 میلیون در هر مورد در برابر آنها.

نخست وزیر سابق عباسی بود به قید وثیقه در ترمینال LNG مورد, در حالی که اقبال اعطا شده بود به قید وثیقه در نارووال ورزشی شهرستان مورد.

رهبران دو کشور شده بود زندانی در Adiala زندان است.

در جولای 18, 2019 ملی پاسخگویی دفتر (NAB) دستگیر شده بود عباسی در مورد اتهام فساد در حالی که اعطای چند میلیارد روپیه قرارداد برای واردات LNG در سال 2013 زمانی که او وزیر نفت و منابع طبیعی.

با توجه به NAB بازداشت حکم عباسی بود که متهم به ارتکاب جرم فساد و شیوه های فاسد در بخش 9 (a) ملی پاسخگویی فرمان 1999 است.

در دسامبر 23, 2019, NAB دستگیر شده بود اقبال به عنوان او به نظر می رسد قبل از آن در رابطه با فساد مورد.

ناب آغاز کرده بود در حال بررسی این مجموعه در ماه جولای سال 2018 است. آن را ساخته شده است در هزینه های سرسام آور بیش از Rs3 000 میلیون. پاسخگویی اداره تحقیقات تیم نیز بازدید نارووال ورزشی شهرستان پروژه در ماه نوامبر به امن سوابق.

مگا سرمایه گذاری یکی از اصلی پروژه های طراحی و توسعه تحت اقبال در طول PML-N تصدی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>