دادگاه در خلق و خوی بد’ وکیل به دنبال adjournment,

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: غیر معمول نماز آمد قبل از یک قاضی از پنجاب و هاریانا دادگاه عالی به تازگی هنگامی که او با شنیدن موارد ذکر شده برای این روز است. یک وکیل به دنبال adjournment, شنوایی بر درخواست مشتری خود را گفت: دادگاه به نظر می رسد در “خلق و خوی بد”. و دادگاه نیز humoured عجیب و غریب درخواست و موکول دادرسی.

ظاهر می شود برای مشتری خود را در یک پرونده جنایی در فوریه 4, مدافع, K S Sidhu ذکر اخراج “چهار فوری موارد یکی پس از دیگری” و اشاره کرد که این دادگاه به نظر می رسد در “خلق و خوی بد”. عدالت راجیو Narain Raina ملحق به درخواست خود و اعطا adjournment, اشاره کرد اما در نظم است که موارد را رد کرد “بودند و نه پذیرش ارزش”. “مشاور فرض کنید که خلق و خوی دادگاه بد است این صبح برکناری چهار فوری موارد یکی پس از دیگری با دستورات دیکته شده در دادگاه دعا می کند که زمان ممکن است اعطا شده به او را به استدلال می کنند که در مورد برخی از روز دیگر. من اعطای مجوز برای یک adjournment, اما نه بدون گفت که این موارد نمی شد پذیرش ارزش.”

عدالت Raina دستور مورد ذکر شده برای شنوایی در فوریه 20. این جلسه در روز پنج شنبه موکول شد یک بار دیگر پس از Sidhu به دنبال زمان به تولید نسخه از دستور موقت به تصویب رسید در این مورد.
دادگاه در حال حاضر شنیدن این موضوع در مارس 3. جالب است که عدالت Raina گذشته بود اخراج سفارشات در نه مسائل در 4 فوریه. این مسائل عمدتا شامل تجدید نظر در زمینه پرونده های مدنی به چالش کشیدن سفارشات گذشت توسط دادگاه های پایین در سرویس مسائل اختلاف بر سر اموال مورد و یک مورد ازدواج. یک درخواست به دنبال انتقال یک مورد از یک دادگاه دیگر نیز رد کرد قاضی, که, اما, اجازه دو دادخواست در پرونده های مدنی.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>