زن و شوهر به اجرا دبی بالکن ماراتن به ضرب و شتم coronavirus بلوز


دبی: آفریقای جنوبی در حال اجرا ماراتن در دبی بالکن به صورت آنلاین به عنوان یک مثال از اینکه چگونه به ضرب و شتم coronavirus بلوز تحت مستند.

Collin Allin, 41 و همسر هیلدا با هدف پوشش 42.2 کیلومتر (26 مایل) فاصله خود به 19 متر (یارد) طولانی بالکن از 6:00 صبح روز شنبه یک چالش آنها انتظار می رود را بین هفت و هشت ساعت.

“این مورد به مردم چیز دیگری به فکر می کنم” او به خبرگزاری فرانسه گفت. “خود را در مورد گرفتن مردم را به اتصال به هر کس نگران است در مورد تاثیر coronavirus.”

10-year-old daughter Geena خواهد بود مسئول ارائه پدر و مادر خود را با آب و تنقلات به عنوان به خوبی به عنوان موسیقی به درایو دونده.

امارات متحده عربی است که در دبی, یک عضو تحمیل شده است پنج شنبه به پنج شنبه شب هم مستند به اجازه می دهد برای خارج از منزل و حمل و نقل عمومی و بهداشت ،

با بیش از 150 اعلام موارد از رمان coronavirus و دو مرگ و میر آن نیز ترویج “ماندن صفحه اصلی” کمپین یک پیام روشن در بالای Dubais برج خلیفه, جهان, بلندترین برج.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>