زن و شوهر چاقو به مرگ توسط اعضای خانواده در بیهار

توسط PTI

یک افسر ارشد پلیس روز یکشنبه گفت: در یک مورد مشکوک به قتل شرافتمند در منطقه اورنگ آباد بیهار، یک زن ۱۹ ساله و دوست پسر ۲۲ ساله اش به اتهام اعضای خانواده اش با چاقو کشته شدند و تلاش برای به قتل رسانیدن این دو جسد صورت گرفت.

پانکج کومار، سرپرست پلیس اورنگ آباد گفت که دو نفر در این ارتباط دستگیر شده اند و دست کم سه نفر دیگر به جرم بازپرسی بازداشت شده اند.

قربانیان، ساکنان روستای کاپاسیا در منطقه ایستگاه پلیس Mufassil از این ولسوالی، در رابطه با دو سال گذشته، او گفت.

زن صبح شنبه در محل اقامت دوست پسرش بود که اعضای خانواده اش به آن محل رسیده و از او خواسته اند که فوراً از آن جا خارج شود. در حالي که او نپذيرفته بود، برادرش ادعا مي کرد که اين دو نفر را تا سر ِ مرگ چاقو زده است. بچه 22 ساله احتمالا در زمان حادثه در خانه تنها بوده است. Prima facie، به نظر می رسد مورد قتل شرف است، “SP گفت: “.

اعضای خانواده اش سپس گزارش شده است که دو جسد را به یک غات رودخانه نزدیک برد، و آنها را بر روی یک هرم روشن.

پس از سوء ظن، چند نفر از مردم محلی به پلیس اطلاع داد، او گفت. تیم از افسران پلیس به محل رسیده و اجساد نیمه سوخته را به بازداشت، SP گفت.

“یک FIR در این پرونده تسلیم شده و ۱۰ تا ۱۲ نفر از هر دو خانواده متهم شده اند. دو نفر، برادر و عموی این مرد، به اتهام دست داشتن در این حادثه دستگیر شده اند و حداقل سه نفر تا کنون بازداشت شده اند.” او به PTI گفت که اعضای خانواده زن در حال فرار هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>