زن و شوهر متهم پس از در حال اجرا پسران نوجوان دوچرخه جاده برای مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم

ایندیانا زن و شوهر برای بازداشت شدند و در حال اجرا دو پسران نوجوان دوچرخه جاده با ماشین خود را از آنجا که آنها تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم های متصل به آنها را.

با توجه به استشهاد از Lake County Indiana Cailyn اسمیت 18 و کیرن جونز, 23, شد هر متهم در روز پنج شنبه با دو فقره جنایت ارعاب و جنایی بی توجهی بیش از این حادثه مربوط به نوجوانان که برادر هستند. (مرتبط: ون راننده بلوس از طریق ایران ثبت نام رای دهندگان چادر در فلوریدا, کلانتر, می گوید)

برادران پلیس گفت که آنها سوار دوچرخه خود را در حدود 8:30 p. m. هنگامی که یک آبی Chevy Malibu “منحرف به عنوان اگر راننده می خواستم به آنها ضربه” و آنها مجبور به سوار دوچرخه خود را به چمن استشهاد اعلام کرد.

یک زن بعد از شناسایی به عنوان اسمیت سپس فریاد زد: “خانواده ترسم فقط خواهم خود را رئیس جمهور” و “آمریکا بزرگ نیست [expletive].” زن و شوهر بنا به گزارش sped بعد از پسران در معرض تهدید به پلیس تماس بگیرید.

محققان قادر به امن اتهامات علیه اسمیت و جونز بر اساس Snapchat ویدئوها آنها در زمان خود تهدید آمیز دو پسر.

“این یک حادثه ناگوار که درگیر دو برادر ابراز حمایت خود را از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. ما ساکنان در هوبارت باید قادر به بیان حمایت خود را از هر گونه وابستگی سیاسی و بدون ترس از هر گونه عوارض جانبی مراجعه” سروان. جیمز گونزالس از هوبارت اداره پلیس گفت: ABC News در بیانیه ای در روز شنبه.

برادران همچنین خواسته شد در استشهاد اگر این حادثه را متوقف خواهد کرد آنها را از پرواز تهمت پرچم. هر دو آنها گفت: هیچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>