اسلام آباد: Eid-ul-ازهاری خواهد شد مشخص شده در جولای 31 “طبق تقویم وزارت علوم تحقیقات و فناوری گفت: وزیر فواد چودری در روز دوشنبه.

در نظر گرفتن به, توییتر, چودری گفت که ماه برای ماه Zilhajj دیده خواهد شد در کراچی و مناطق اطراف آن در جولای 21. وی افزود که ماه می تواند اندیش با کمک دوربین دوچشمی و در برخی مناطق با چشم غیر مسلح نیز هست.

چودری افزود که “محل دقیق” از ماه می نیز تعیین خواهد شد از طریق Ruet برنامه.

وزیر دفاع شده است که وزارت علوم و فناوری را با سرب در رویت ماه موضوع است که معمولا انجام شده توسط مرکزی Ruet-e-Hilal کمیته.

او را به نام وزارت به سرب را پس از بحث در اطراف این موضوع می تواند به پایان رسید یک بار و برای همه است.

در سعید فطر چودری گفته بود که دو ماه رصدخانه خواهد شد راه اندازی در سال آینده به “برای همیشه حل و فصل” ماه-رویت در تضاد است.

وزیر گفت: “طرح راه اندازی شد ماه رصدخانه در اسلام آباد و گوادر که در آن هر کسی قادر خواهد بود برای رفتن و دیدن ماه برای خود.

“با توجه به بحث ما مشاهده شده در طول ماه [ارسال نامه] در این سال ما قصد راه اندازی یک ماه رصدخانه در اسلام آباد در سال آینده و ما نیز در تلاش برای تنظیم کردن در گوادر بیش از حد” وزیر فدرال توضیح داد.

“موضوع ماه-رویت خواهد بود به طور دائم حل شود بعد از ماه رصدخانه” در حال تاسیس, او اشاره کرده بود. “یک شخص مشترک قادر خواهد بود برای رفتن و دیدن ماه و برای خود تصمیم بگیرند”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو