کشور به نقطه اوج رسیده است، اکنون پیشرفت را مشاهده خواهد کرد: PM عمران

قايق ها سوختن، به هيچ عنوان عقب نشيني نکن

لاهور: عمران خان نخست وزیر روز جمعه گفت قایق ها را سوزانده است و هیچ گزینه ای جز قرار دادن کشور در جاده پیشرفت وجود نداشت.

این اظهارات در مراسم افتتاحیه پروژه توسعه شهری راوی ریورفرونت Rs5تریلیون، در اینجا، آمد.

او گفت که شخصا ً بر این پروژه نظارت خواهد کرد، که پس از سال ۲۰۰۴ به دنبال آن بود و پس از «سوزاندن قایق ها» آن را انجام می داد، بنابراین هیچ گزینه ای برای بازگشت وجود نداشت. “شکست در همه گزینه نیست،” او اضافه کرد.

او گفت که کشور به یک “نقطه اوج” رسیده است و پس از آن آن را تنها پیشرفت را ببینید. برتر گفت دو سال توسط دولت خود را صرف نجات کشور از پیش فرض شد. و بعد جمعیت NRO همه جا جمع شدند و در ازای قانون FATF یا پیشرفت در مسئله کشمیر خواستار یک NRO (امتیاز) شدند.”

قايق ها سوختن، هيچ راهي عقب نشيني نکنين Pid

در مورد اهمیت پروژه ای که او پایه و اساس آن را گذاشته بود، صحبت کرد، او گفت که اگر لاهور قرار است نجات داده شود، بسیار کار ساز است. “نرخ که در آن جمعیت ما در حال رشد است، اگر ما برای نجات لاهور، پروژه چیزی است که کاملا اجتناب ناپذیر است در حال حاضر، او گفت، در حالی که در مراسم افتتاحیه.

او گفت که سطح آب شهر نیز به شدت کاهش یافته است. “در 15 سال گذشته، فکر کنم 800 فوت کاهش یافته است.” هنگامی که شما در حال پرواز به شهر شما می توانید حل و فصل برنامه ریزی نشده از بالا را ببینید. مناطق سبز در حال کاهش هستند. مسائل مربوط به امنيت غذايي وجود خواهد داشت پاکستان تا به حال شاهد کمبود گندم نبود اما اکنون شاهد کاهش 1.5 میلیون تن بوده است.

“مناطق کشت محصول ما در حال کاهش است. ما قبلاً مناطق زیادی از پنبه رشد می کردیم. ما قبلاً کالا را صادر می کردیم. بیشتر رشد نیشکر نیز یک عامل است، “او ادامه داد. اما نکته این است که لاهور به طور چشمگیری تغییر کرده است.

“این رودخانه قبلا چنین رودخانه بزرگ و در حال حاضر به چیزی جز جریان فاضلاب پاره پاره […] در زمستان بوي گند مي ده او گفت که باید هیچ شک و تردیدی در مورد نیاز وورای پروژه. بدون این، لاهور مشکلات آبی را خواهد دید که کراچی امروز با آن روبرو ست.”

برتر گفت که سطح آلودگی در لاهور “خاموش نمودار، راه فراتر از آنچه به طور نامطلوب بر سلامت تاثیر می گذارد”. او گفت با اسکان برنامه ریزی نشده که همه جا را به خود می پراند، لازم شده است که لاهور را شهری مدرن با تمام امکانات مدرن بسازیم.

“شهرهای مدرن به صورت عمودی رشد می کنند، نه افقی، و پس از آن برای دولت آسان تر است که از نیازهای خود مانند آب و فاضلاب مراقبت کند.” پس از آن، برتر در ادامه به جزئیات برنامه های دولت برای پروژه رودخانه رفت.

او گفت برای نجات رودخانه، آب اضافی به آن آزاد خواهد شد و بارهای بیشتری ایجاد شده است. و فاضلابی که به رودخانه می رود، تصفیه می شود و آب پاک آزاد می شود.

پ.م عمران با این کار گفت، نه تنها سطح آب تهی رودخانه ترمیم می شود بلکه آب رسانی شهر دیگر تهدید نمی شود.

*لاهور نجات خواهد داشت، مشکل آب حل می شود و یک شهر مدرن ایجاد خواهد شد که تمام نگرانی های زیست محیطی را در ذهن نگه می دارد، و اضافه می کند که شش میلیون درخت در یک «منطقه جنگلی» مبهم کاشته خواهد شد.

او گفت که قبلا پروژه هایی مانند مترو، یا قطار نارنجی تکمیل شده بودند اما “آنها از نوع منجر به ایجاد ثروت نیست”. در واقع، شما در پایان دادن Rs28bn در یارانه برای آن پروژه هایی که شما پس از قرض گرفتن سنگین ایجاد کرده است.”

برتر گفت : با پروژه ای مانند این ، ایجاد ثروت ممکن است ، همراه با ایجاد شغل و میزبان از مزایای دیگر. “یک واکنش زنجیره ای در کشور شاهد است. چنین پروژه هایی اقتصاد را تقویت می کنند.” او گفت که این پروژه هزینه خواهد شد Rs5 تریلیون. “البته آن را با سرمایه گذاری خصوصی تامین می شود، نه دولت،” او روشن است.

نخست وزیر گفت که با coronavirus، این کشور به عنوان یک تقبل شده بود تا قادر به تزریق سرمایه از اقتصاد غیر رسمی به پروژه ها — که قبلا به دلیل تعهدات به سازمان های مالی بین المللی مجاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de