شورای ایدئولوژی اسلامی پاکستان به دعا در خانه پایبند به دولت است دستورالعمل های ایمنی

فایل

اسلام آباد: شورای اسلامی ایدئولوژی (CII) در روز پنج شنبه از مردم خواست به دعا در خانه پس از شیوع کروناویروس و پایبند به دستورالعمل های ایمنی از دولت برای مهار ویروس.

در یک بیانیه مطبوعاتی صادر پنجشنبه CII انداخت و وزن خود را پشت دولت تصمیم به ممنوعیت نماز جماعت بیش از پنج نفر است. “ارزش زندگی انسان دارای اهمیت ویژه ای در شریعت و دین خدا به آن اهمیت ویژه ای” آن رئیس Dr قبله ایاز گفت: با توجه به این بیانیه.

Ayaz خواست مردم به ماندن در خانه به تمرین های اجتماعی فاصله و خواسته آنها را به دنبال اقدامات احتیاطی ارائه شده توسط نهادهای دولتی و کارشناسان پزشکی.

او تاکید کرد که مردم باید درک است که مساجد بودند که قفل شده است اما در همان زمان خواست مکان عبادت به پایبندی به دولت دستورالعمل در محدود کردن نماز جماعت.

این CII به نام بر دولت به دنبال همکاری از ائمه به جای قفل کردن آنها به طوری که آنها می تواند به مبارزه با ویروس با مقامات کمک کند. آن اضافه شده است که گسترش coronavirus بود و نه مربوط به هر یک گروه مذهبی یا فرقه.

“آیا آن را عمره زائران zaireen مقدس سایت و یا اعضای Tableeghi جماعت هیچ کدام در ارتباط با گسترش این بیماری است. فردی سهل انگاری های صورت گرفته در این راستا باید تحت درمان با قانونی و منطقی گام” گفت: Ayaz.

شورا با پرداخت خراج به سازمان های بین المللی, کارشناسان پزشکی, و بهداشت حرفه ای مبارزه با این ویروس در حال حاضر و کسانی که درگیر در به دنبال یک درمان برای این بیماری همه گیر. این خواست مرفه برای حفظ در ذهن اقلیت های مذهبی در پاکستان و کمک به آنها در طول این بحران است.

“همه کسانی که تحت تاثیر coronavirus باید کمک کرد تا بدون در نظر گرفتن ایمان خود و یا قومیت. دولت جامعه مدنی و عمومی باید دست در دست به ارائه کمک به آنها گفت CII صندلی اضافه شده است.

Ayaz اشاره کرد که افرادی که مرده بود از coronavirus باید به عنوان مراجعه کننده به شهدا یا متوفی به جای گفتن آنها کشته شدند. او اضافه کرد که کسانی که از دست نبرد خود را در برابر COVID-19 داده می شود باید غسل یا وضو با توجه به اقدامات احتیاطی.

او همچنین از دولت خواست به منظور ارتقاء جایگاه مساجد به عنوان مراکز جامعه.

محکوم کردن حکومت نظامی در کشمیر تحت اشغال این CII به نام در این دنیا برای اطلاع از بربریت در سرزمین مورد مناقشه است. همچنین گفت: دولت باید کمک کند پاکستانی بودند که هر دو رشته در داخل کشور و خارج از کشور.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>