Coronvirus مرگ و میر می رسد شش مورد تأیید افزایش به 803 در پاکستان

مرگ و میر از رمان coronavirus در پاکستان افزایش یافت و به شش روز یکشنبه به عنوان تعداد موارد تایید شده گل رز برای 803 در کشور است.

بلوچستان, دولت, سخنگوی Liaquat Shahwani تایید این استان اولین مرگ ناشی از این ویروس در روز یکشنبه در یک صدای جیر جیر.

مرحوم 65 سال تحت درمان در فاطمه جناح قفسه سینه در بیمارستان با توجه به Shahwani.

زودتر از گلگت بلتستان گزارش شد که این کشور پنجم مرگ است.

دکتر که به نمایش در آمد مشکوک زائران از بازگشت به پاکستان از ایران آزمایش مثبت در جمعه دکتر شاه علی, عضو ارشد وزارت بهداشت و کانونی فرد GB دولت برای کروناویروس گفت: اخبار.

با توجه به زمان که به ملاقات پزشک در پنج شنبه شب دکتر نگاه خوب و شکایت نیست از هر چیزی. زمانی که همسر او سعی کرد او را از خواب بیدار روز بعد او را پاسخ نمی دهند.

دکتر معطوف به استان مرکزی بیمارستان (PHQ) در گلگت شهرستان که در آن او قرار داده بر روی یک دستگاه تهویه و یک سواب آزمون انجام می شود که آمد به عنوان مثبت تایید او را به عنوان یک مورد مثبت.

در صبح روز یکشنبه مشاور خیبر پختونخوا وزیر اطلاعات اجمل وزیر اعلام کرد این کشور چهارمین مرگ و میر ناشی از این ویروس در حالی که صحبت با رسانه ها.

وزیر گفت که نتایج آزمون یک زن که وارد شده بود از تافتون و معطوف به دره اسماعیل خان آمده بود به عنوان مثبت امروز را در استان سوم coronavirus مربوط به مرگ است.

روز جمعه در پاکستان ثبت شده بود آن سوم مرگ و میر ناشی از ویروس است. سند وزیر بهداشت Dr Azra فضل Pechuho تا به حال تایید مرگ 77 سال COVID-19 بیمار در استان است.

هفته گذشته دو نفر از KP که تست مثبت برای coronavirus فوت کرده است, مقامات گفت.

هر دو تا به حال یک سفر سابقه در کشور شده است که آمار شیوع. بیمار از سند که گذشت روز جمعه برای اولین بار بود مرگ را از محلی انتقال ویروس است.

موارد تایید شده

تعداد تایید coronavirus موارد در پاکستان افزایش یافت به 803 روز دوشنبه پس از مورد جدید گزارش شده در سراسر کشور.

سند باقی مانده بدترین آسیب دیده با مجموع 352 موارد است. در کراچی به تنهایی تعداد موارد 130 با اکثر گفته می شود مواردی از “انتقال محلی”.

در پنجاب به گفته وزیر پنجاب عثمان Buzdar وجود دارد 225 coronavirus موارد تا کنون.

با توجه به خیبر پختونخوا وزارت بهداشت تعداد موارد در استان می ایستد در 31 بعد از چهار بیماران گزارش شد در حالی که تعداد موارد گزارش شده در گلگت-بلتستان است 71.

در بلوچستان تعداد موارد 108 در حالی که یک مورد گزارش شده از Azad, Jammu and Kashmir.

در حالی که در اسلام آباد 15 نفر تایید شده اند به قرارداد ویروس.

در سطح جهانی 192 کشور آسیب دیده اند و بیش از 14000 نفر کشته و بیش از 337,000 آلوده به این بیماری به عنوان آن را به سرعت در حال گسترش به سرزمین های جدید است.

این کانون شیوع بیماری در حال حاضر معطوف به اروپا و به ویژه ایتالیا که در حال ضبط یک افزایش سریع در موارد جدید و مرگ و میر در هر روز است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>