Coronavirus:Sindh دولت مسائل احكام به صورت مستند تا مارس 14

عکس: فایل

کراچی: دولت سند در روز پنج شنبه با صدور اطلاع رسانی که در آن اعلام کرد گسترش مستند تا تاریخ 14 آوریل .

با توجه به اطلاع رسانی سفارشات را در محل تا 14 آوریل سال 2020 است. همه مدارس و دانشگاه ها madressahs و شهریه مراکز بسته باقی خواهد ماند تا تاریخ 14 آوریل.

در ادامه آن سفارش قبلی و مراکز خرید و سینما و سالن های عروسی نمایشگاه ضیافت هتل ها و غیره را نیز بسته باقی می ماند در سراسر استان است. زیارتگاه ها و اماکن مقدس نیز بسته باقی می ماند در حالی که اینتر و داخل شهر حمل و نقل عمومی به حالت تعلیق باقی خواهد ماند (به جز برای مواد غذایی و اقلام ضروری).

خانه بخش گفت: مطابق با قوانین اعلام کرد قبل از آن که بیش از پنج نفر (مسجد کارکنان) خواهد بود و مجاز به ارائه نماز جماعت در مساجد. همچنین برای مراسم تشییع جنازه و کفن و دفن حقوق تنها اعضای خانواده اجازه خواهد داشت برای شریک شدن و باید به اطلاع رسانی محلی شو از قبل.

“باید وجود ممنوعیت کامل همه مکان و حرکت و فعالیت از روز جمعه 12:00 الی 03:30 بعد از ظهر که ممکن است سر از 3:30 تا 6:30 بعد از ظهر (جمعه) تنها” خواندن این اطلاع رسانی.

اقلام ضروری / خدمات به کار

دیگر هیچ صنعت و یا خدمات به کار گیرند به جز:

مواد غذایی و مرتبط با فروشگاه/تولید کنندگان / توزیع کنندگان و همه مرتبط با زنجیره ای-مانند گندم و برنج و حبوبات و bardana ، دانه, کود, سموم, ماهی, گوشت و سبزیجات/میوه و لبنیات و مرغ و مرغ و خوراک و فعالیت های مرتبط در زنجیره ای و مربوط به مغازه ها و فروشگاه ها و godowns تولید کنندگان و حمل و نقل و غیره.

کشاورزی و فعالیت های مرتبط از جمله برداشت و غیره و مرتبط با استفاده از Thrashers تراکتور خود را تعمیرات/تعمیر و نگهداری و غیره. سلامت و خدمات مرتبط با بیمارستان, آزمایشگاه, داروخانه ها, فروشگاه های مواد مخدر و تولید و بسته بندی حمل و نقل و غیره یعنی همه در درون ارزش/زنجیره تامین اقلام از بهداشت شخصی مانند صابون عفونی & ضد عفونی کننده و غیره.

برق, گاز, نفت, گاز مایع, تولید برق (انرژی خورشیدی و باد و باگاس و غیره) تولید 3L). ef.:, تولید و توزیع و ذخیره سازی که در آن قابل اجرا و مرتبط با فعالیت های تعمیر و نگهداری. k ضروری شهری, خدمات تامین آب (از جمله تانکر آب فاضلاب جامد Ee زباله)

حمل و نقل کالا و اقلام ضروری (مواد غذایی و پزشکی و خدمات اضطراری مواد منابع).

محدودیت در حرکت مردم

مردم محدود از حرکت از 5:00بعد از ظهر به 08:00 صبح به جز نیروهای مسلح پرسنل و پزشکان و متخصصان سلامت افراد نیاز به مراقبت های فوری پزشکی و افراد در حمل و نقل کالا. اطلاع رسانی گفت که روزنامه مرتب سازی و توزیع شروع می توانید از 05:00am می باشد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>