توسط PTI

جامو: یک روز پس از ممنوعیت ورود گردشگران خارجی به دره جامو و کشمیر دولت روز چهارشنبه به حالت تعلیق Vaishno Devi زیارت و تمام ایالتی خدمات اتوبوس به قلمرو اتحادیه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

برای مبارزه با شیوع کرونا J&K صفحه اصلی گروه همچنین پیامد تحریم برای استقرار 20 معاون superintendents پلیس برای کمک به منطقه مقامات بهداشتی در ردیابی مشکوک به کرونا مثبت مردم و کسانی که ممکن است آمده اند در تماس خود را در سراسر UT و برای جداسازی آنها برای درمان است.

“شری ماتا Vaishno Devi Yatra شده است از امروز بسته شد. عملیات تمام اتوبوس های بین ایالتی — ورودی و خروجی از جامو و کشمیر ممنوع از امروز” J&K اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی (DIPR) گفت: در یک صدای جیر جیر.

هزاران نفر از زائران از سراسر کشور و خارج از کشور و بازدید از حرم بالای Trikuta تپه در Reasi منطقه روزانه به نماز خود را.

“از نظر مشاوره های صادر شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده و J&K دولت با توجه به گسترش coronavirus Yatra به مقدس غار حرم بسته شده از امروز.”

“این انجام شده است برای اطمینان از ایمنی زائران و مردم در مقیاس بزرگ است. زائران در حال درخواست برای برنامه ریزی سفر خود را به حرم تا وضعیت normalises به طور کامل” سخنگوی شری ماتا Vaishno Devi حرم هیئت مدیره گفت.

او اما گفت که ” pooja,’ ‘aarti’ و دیگر مراسم مذهبی برگزار خواهد شد در این غار به عنوان معبد معمول است.

مدیریت Chandi ماتا معبد در Chinote در Bhaderwah منطقه Doda منطقه نیز اعلام کرد که بسته شدن از معبد برای جانبازان در نظر نوظهور وضعیت با توجه به کوروناویروس.

“مردم به طور کلی و جانبازان هستند درخواست کرد تا با همکاری مدیریت نیز که تصمیم به سازماندهی هر تابع در محل معبد در آینده ‘navratras’ شروع از آوریل 25,” سخنگوی معبد گفت.

او به دادگاه تجدید نظر به مردم به اقدامات احتیاطی مناسب و اقدامات پیشگیرانه طبق مشورتی صادر شده توسط دولت از زمان به زمان و نه به اعتقاد و عمل به هر خرافاتی شایعات.

سه نفر تا کنون آزمایش مثبت برای coronavirus در جامو و کشمیر که در آن دولت تمدید J&K اپیدمی بیماری (COVID-19) مقررات 2020 به هر دو بخش جامو و کشمیر به گام تا تلاش ها برای مقابله با بیماری مسری.

دولت تا به حال در سه شنبه ممنوع, ورود گردشگران خارجی به کشمیر به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از شیوع و کارگردانی بخش گردشگری و نگران معاون کمیسیون برای اطمینان از اجرای سفارش با اثر فوری.

خانه بخش بهآنها تحریم به استقرار 20 معاون superintendents پلیس برای کمک به این منطقه مقامات بهداشتی در ردیابی مشکوک به کرونا مثبت مردم و کسانی که ممکن است آمده اند در تماس خود را در سراسر UT و برای جداسازی آنها برای درمان است.

افسران خواهد بود مستقر در منطقه کنترل اتاق تاسیس شده در ستاد منطقه توسط پزشکی و سلامت وزارت آموزش و پرورش برای یک دوره سه ماه سفارش صادر شده توسط صفحه اصلی بخش بخوانید.

تمام موسسات آموزشی سینما سالن ها و مراکز خرید و تفریحی باشگاه ها و هتل ها و رستوران ها بسته شده اند در حالی که prohibitory دستور ممنوعیت مجمع از پنج یا بیشتر افراد تحمیل شده بود و در اکثر نقاط جامو و کشمیر از هفته گذشته.

در ضمن یودهمپور منطقه دادرس Piyush singla sv (sv) به حالت تعلیق در حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و مینی بوس در سراسر منطقه از روز شنبه آن را به دوم منطقه در دانشگاه تهران به چنین شدید یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش عفونت است.

در روز سه شنبه منطقه دادرس از نزدیک Ramban ناظم ضیا خان دستور داده بود تعلیق حمل و نقل عمومی در منطقه پر از تپه و بسته شدن از هتل ها و رستوران ها در طول Jammu-سرینگر ملی بزرگراه تا 31 مارس است.

در یکی دیگر از سفارش, مدیر, پرورش گل, پارک ها و باغ های, Jammu Kishore سینگ Chib اعلام کرد بسته شدن دو باغ از جمله معروف Bagh-e-Bahu باغ در قلب جامو تا 31 مارس است.

منطقه توسعه کمیسر, Poonch, Rahul Yadav همچنین اعلام کرد بسته شدن تمام پارک ها در مرز منطقه تا پایان ماه در حالی که Rajouri مبتنی بر بابا غلام شاه Badshah دانشگاه ثبت اشفق یک Zarri دستور بسته شدن تیم اول دانشگاه یا دانشکده خوابگاهها برای دختران و پسران با اثر فوری تا سفارشات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de