Coronavirus: ما خواستار شهروندان برای جلوگیری از مسافرت های بین المللی, بازگشت اگر ممکن است


واشنگتن: ایالات متحده روز پنج شنبه هشدار داد در برابر هر گونه مسافرت های بین المللی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و توصیه به شهروندان به خانه می آیند در صورتی امکان پذیر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به روز رسانی آن در حال حاضر وخیم هشدار به آمریکایی ها در برابر همه مسافرت های بین المللی به عنوان coronavirus شیوع گسترش می یابد.

“وزارت امور خارجه توصیه به شهروندان ایالات متحده برای جلوگیری از مسافرت های بین المللی با توجه به تاثیر جهانی COVID-19” آن گفت: در مشاوره. “در کشورهایی که خروج تجاری گزینه های در دسترس باقی می ماند شهروندان ایالات متحده که در ایالات متحده زندگی باید ترتیب برای بازگشت فوری به ایالات متحده مگر اینکه آنها آماده هستند به باقی می ماند در خارج از کشور برای مدت نامعلوم. شهروندان ایالات متحده زندگی می کنند که در خارج از کشور باید از تمام مسافرت های بین المللی.”

ارتقاء آن سفر هشدار به بالاترین سطح ممکن وزارت امور خارجه گفت: آمریکایی ها که نمی گرداند “باید آماده برای باقی می ماند در خارج از کشور برای مدت نامعلوم.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>