Coronavirus: آمریکا و مرگ دوم به عنوان عوارض عبور از 3000 در سراسر جهان


پکن: جهانی مرگ و میر از این کروناویروس جدید اپیدمی پیشی گرفته 3,000 روز دوشنبه پس از ده ها تن بیشتر درگذشت در آن کانون در چین و مورد افزایش یافت و در سراسر جهان با مرگ دوم در خاک آمریکا.

این ویروس در حال حاضر آلوده بیش از 89,000 مردم و گسترش به بیش از 60 کشور جهان پس از ظهور در چین در اواخر سال گذشته.

شخص دوم درگذشت و در شمال غربی ایالت واشنگتن به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به عنوان خطر عمده شیوع مواجه انتقاد بر دولت آمادگی.

کره جنوبی بزرگترین لانه عفونت های خارج از چین گزارش داد نزدیک به 500 مورد جدید در روز دوشنبه افزایش مجموع آن گذشته 4,000.

نیمی از کره جنوبی موارد مرتبط به یک فرقه که رهبر عذر خواهی کرد دوشنبه برای گسترش این بیماری است. Seouls دولت شهر خواست دادستان به مطبوعات به اتهام قتل در برابر او.

با ترس از یک بیماری همه گیر در حال افزایش است سازمان بهداشت جهانی خواست همه کشورها به سهام تا در بخش مراقبت های هواکش برای درمان بیماران با علائم شدید مرگبار بیماری تنفسی است.

گسترش سریع coronavirus را مطرح کرده است و نگرانی از تاثیر آن بر اقتصاد جهان باعث بازارهای جهانی برای ورود به سیستم خود را به بدترین ضرر و زیان پس از بحران مالی 2008 و هر چند بهبود بازارهای سهام آسیا در روز دوشنبه.

بندگی اقتصاد است و زمین به توقف با swathes از کشور تحت قرنطینه و یا اقدامات برای محدود کردن سفر است.

کشورهای دیگر را شروع کرده اند به تصویب خود شدید مهار اقدامات از جمله ممنوعیت از ورود ویروس-آمار کشورهای قفل کردن شهرها ترغیب شهروندان به ماندن در خانه و تعلیق رویدادهای مهم مانند مسابقات فوتبال و نمایشگاه ها.

در یک استارک به عنوان مثال در حال رشد جهانی اضطراب موزه لوور — ترین جهان به بازدید از موزه — بسته در روز یکشنبه پس از پرسنل حاضر به کار بیش از نگرانی در مورد ویروس.

چین گزارش 42 مرگ و میر بیشتر در دوشنبه — همه در مرکز استان هوبی. ویروس اعتقاد بر این است که منشأ در بازار که به فروش حیوانات وحشی در Hubeis سرمایه ووهان.

مرگ و میر در چین به تنهایی رز به 2,912 اما آن را نیز افزایش خارج از کشور با دوم بالاترین شمارش در ایران در 54. ایالات متحده و استرالیا بود برای اولین بار از مرگ و میر ناشی از این بیماری بیش از آخر هفته.

چه کسی می گوید این ویروس به نظر می رسد به خصوص آمار کسانی که بیش از سن 60 و مردم در حال حاضر ضعیف شده بیماری دیگر است.

آن را به یک میزان مرگ و میر در محدوده بین دو تا پنج درصد — بسیار بالاتر از آنفلوانزای فصلی در 0.1 درصد اما کمتر از دیگر coronavirus مرتبط, بیماری سارس که تا به حال 9.5 درصد مرگ و میر زمانی که آن را به کشته شدن نزدیک به 800 نفر در 2002-2003.

اما عفونت در حال حاضر در حال افزایش سریع تر در خارج از چین به عنوان countrys اقدامات شدید از جمله quarantining برخی از 56 میلیون نفر در هوبئی از اواخر ژانویه به نظر می رسد پرداخت می شود.

عفونت در ایتالیا

پس از افزایش در روز یکشنبه بندگی ملی کمیسیون بهداشت گزارش 202 عفونت های جدید در روز دوشنبه کمترین روزانه افزایش از اواخر ماه ژانویه است. شده اند وجود دارد بیش از 80,000 عفونت در جهان پرجمعیت ترین کشور است.

در مقابل عفونت تقریبا دو برابر بیش از آخر هفته در ایتالیا Europes سخت ترین-آمار کشور با حدود 1,700 موارد است.

چهار نفر در کره جنوبی در نظر گرفتن عوارض خود را به 22.

جنوبی, کره, موارد انتظار می رود که بیشتر به عنوان مقامات آزمون بیش از 260,000 مردم در ارتباط با Shincheonji کلیسای عیسی مسیح یک گروه مذهبی اغلب محکوم به عنوان یک فرقه است که مربوط به بیش از نیمی از عفونت.

“من می خواهم به پیشنهاد من صادقانه عذرخواهی به مردم از طرف اعضای” گفت: Shincheonjis 88 ساله سر Lee Man-hee خود را صدای شکستن در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او را بر زانو خود را دو بار به تعظیم.

Seouls شهرستان دولت خواسته است دادستان به مطبوعات اتهامات از جمله قتل در برابر او و 11 دیگر رهبران فرقه برای عدم همکاری در مهار گسترش ویروس.

لی اصرار داشت که این گروه “به طور فعال همکاری با دولت”.

61-سال-پیر زن عضو یک تب در 10 فوریه اما با حضور حداقل چهار کلیسا در Daegu قبل از اینکه تشخیص داده شد.

ما انتقاد

در ایالات متحده یک مرد در 70s با شرایط اساسی درگذشت در شنبه مقامات بهداشت گفت: به عنوان نیویورک گزارش داد که برای اولین بار در مورد یک زن که تا به حال به ایران سفر کرده بود.

این دومین مرگ در هر دو ایالت واشنگتن و پادشاه شهرستان.

اولین قربانی یکی از تعداد انگشت شماری با لینک شناخته شده جهانی داغ مناطق به قرارداد این ویروس — نشان می دهد که پاتوژن در حال حاضر به احتمال زیاد در جوامع است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس و وزیر بهداشت الکس آذر در دفاع از این دولت دست زدن به این ویروس در حالی که به دنبال اطمینان آمریکایی و امیدوار کننده برای جبران کمبود ویروس تست کیت.

“ما می تواند بیشتر خبر غم انگیز اما مردم آمریکا باید بدانند خطر برای آمریکا به طور متوسط پایین باقی می ماند,” پنس با سی ان ان گفت.

“ما بیشتر موارد” آذر گفت.

“اما مهم آن را به یاد داشته باشید برای اکثریت قریب به اتفاق افرادی که قرارداد این رمان coronavirus آنها را تجربه خفيف علائم است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>