عکس: AFP

ایالات متحده سلامت رسمی در روز شنبه مردم خواست تا برای جلوگیری از خرید ماسک صورت برای جلوگیری از ابتلا به این رمان coronavirus بیان کرد که آنها را کمک خواهد کرد در برابر گسترش ویروس.

“به طور جدی مردم — توقف خرید ماسک!” جراح عمومی, جروم, Adams گفت: در یک صدای جیر جیر ، “آنها موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به کروناویروس اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!”

قیمت ماسک صورت باید رسید آنلاین همانطور که مردم با عجله به خرید در میان شیوع کروناویروس در سراسر جهان است.

قیمت فولاد ماسک ها سر به فلک کشید در کراچی در اوایل این هفته پس از دو مورد از coronavirus تایید شد در پاکستان است. یک روز پیش مقامات بهبود بیش از 70,000 فولاد ماسک از کلان شهر.

در یکی دیگر از صدای جیر جیر آدامز گفت: بهترین راه برای محافظت در برابر ویروس برای شستن دست به طور منظم و برای کسانی که احساس بد به در خانه بمانند.

ماسک صورت باید توان توسط آن نشان COVID-19 علائم

مراکز کنترل بیماری ها (CDC) و پیشگیری در دستورالعمل آن توصیه کرده است facemasks باید مورد استفاده توسط افرادی که علائم نشان می COVID-19 برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری به دیگران.

“استفاده از facemasks نیز بسیار مهم برای سلامت کارگران و افرادی که در حال مراقبت از کسی که در تنظیمات. CDC را توصیه نمی کند که افرادی که به خوبی با پوشیدن یک ماسک برای محافظت از خود از بیماری های تنفسی از جمله COVID-19” آن اضافه شده است.

اولین مرگ در آمریکا

آمریکا روز شنبه گزارش داد که اول مرگ و میر از این رمان coronavirus. مقامات بهداشت گفت: مردی که در واشنگتن یکی از تعداد انگشت شماری با لینک شناخته شده جهانی داغ مناطق به قرارداد این ویروس نشان می دهد که این پاتوژن در حال حاضر به احتمال زیاد در جوامع است.

مقامات بهداشت گفت: مردی که در واشنگتن یکی از تعداد انگشت شماری با لینک شناخته شده جهانی داغ مناطق به قرارداد این ویروس نشان می دهد که این پاتوژن در حال حاضر به احتمال زیاد در جوامع است.

مرگ رخ داده در شهرستان کینگ پرجمعیت ترین در دولت و خانه به سیاتل یک شهرستان از بیش از 700 ، 000 مردم و مقامات به خبرگزاری فرانسه گفت.

قربانی در 50s و تا به حال “شرایط بهداشتی اساسی گفت:” جف Duchin بهداشت عمومی افسر سیاتل و پادشاه شهرستان.

در سراسر جهان به ویروس به آمار حدود 60 کشور در سراسر جهان با بیش از 2900 نفر کشته و بیش از 85000 آلوده پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در یک بازار حیوانات در ووهان در اواخر سال گذشته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im