Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر تصمیم می گیرد قرنطینه نیویورک منطقه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. عکس: فایل

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم اواخر روز شنبه در برابر اعمال گسترده دو هفته مستند در نیویورک و همسایگان خود را پس از یک قوی مقاومت مواجه محلی و رهبران سیاسی و هشدارها از وحشت آن می تواند جرقه.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در اواخر شنبه به توصیه ساکنان این منطقه به سفر جز برای اهداف ضروری.

“قرنطینه لازم نیست,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی حدود هشت ساعت پس از او حیرت زده نیویورک شهری منطقه, کانون ما شیوع کروناویروس با یک پیشنهاد به جای آن تحت قرنطینه برای جلوگیری از ساکنان از ترک.

یک مستند از این نوع شده اند که سخت ترین اندازه گیری و در عین حال گرفته شده توسط دولت ایالات متحده به سرعت گسترش این بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده بود قبل از آن که او در پاسخ به نگرانی ها در کشورهای دیگر به خصوص فلوریدا است که مسافران از بیشتر شهر نیویورک در منطقه می تواند گسترش COVID-19 در جوامع خود.

او به خبرنگاران گفت که “به شدت آلوده” نیویورک شد و یک تهدید به فلوریدا محبوب جنوبی مقصد تعطیلات برای مردم در شرق.

اما پس از هشدار از فرماندار نیویورک اندرو کومو و نیوجرسی فرماندار ند لمانت که این حرکت را جرقه وحشت و باعث آسیب بیشتر به بازارهای مالی تهمت معکوس البته و گفت: وجود تنها خواهد بود هشدار سفر به منطقه است.

“توصیه کاخ سفید CoronaVirus نیروی کار و پس از مشاوره با فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات من خواسته اند (مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری) به موضوع قوی مشاوره سفر او گفت:” در توییتر.

CDC و سپس خود منتشر مشورتی خواست که ساکنان سه کشور همسایه “به خودداری از غیر ضروری مسافرت داخلی برای 14 روز موثر بلافاصله.”

ما کانون

ایالت نیویورک گزارش کرده است در بیش از 53,000 موارد جدید coronavirus از بیش از 124,000 در سراسر کشور.

شهر نیویورک به تنهایی گزارش افزایش بیش از 155 مرگ و میر شنبه, گرفتن این شهرستان در مجموع به 672 حدود یک سوم از 2,185 مرگ و میر در سراسر ایالات متحده با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

همسایه نیوجرسی گزارش شده بیش از 11,100 COVID-19 موارد است.

کومو با سی ان ان گفت قبل از آن که یک مستند در مورد سفر در داخل و خارج از مالی جهانی و تجارت hub خواهد بود نه حقوقی یا حس را-به خصوص از آنجا که در حال حاضر محلی کنترل در حرکات.

“چرا شما می خواهید به فقط ایجاد مجموع دوزخ در بالا یک بیماری همه گیر من هیچ ایده,” او گفت:.

لمانت به نام شهر نیویورک نیوجرسی و جنوب کانکتیکات “جهانی پایتخت جهان” برای تجارت و سرمایه گذاری.

“اگر شما مراقبت به همان اندازه به عنوان رئیس جمهور آیا در مورد گرفتن اقتصاد این رفتن دوباره شما رو به بسیار دقیق در مورد آنچه شما می گویند و آنچه شما نمی گویند,” او گفت:.

اصلا بیا اینجا

در عین حال تهمت به نظر می رسد انعکاس نگرانی ها در کشورهای دیگر که بازدید از نیویورکی ها می تواند باعث تشدید گسترش coronavirus.

در رود آیلند حدود 130 مایل (210 کیلومتر) در شمال شرقی شهر نیویورک پلیس و گارد ملی بودند ضربه زدن بر روی درب خانه ها که در آن ماشین بود نیویورک پلاک به آنها یادآوری از یک نیاز به عزت قرنطینه.

فلوریدا جمعیت زیادی از بازنشستگان اما تا کنون تنها گزارش و کمی بیش از 4000 جدید-coronavirus موارد است.

فرماندار فلوریدا ران DeSantis سیاسی متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور دستور اجرایی در این هفته الزامی دو هفته خود قرنطينه برای هر کسی که پس از رسیدن و یا به تازگی از نیویورک و لوئیزیانا یکی دیگر از ما سر چشمه این بیماری است.

او گفت که پلیس را قرار داده تا پست های بازرسی در امتداد خط دولت به مردم یادآوری از نیاز.

“همه ما در حال تلاش برای نگه داشتن ساکنان ما در اینجا امن است. اگر شما در حال آمدن از یکی از این فاصله… اصلا به اینجا می آیند از آنجا که ما در حال تلاش برای محافظت از ما مردمی,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>