Coronavirus تبدیل نیویورک به عنوان ما سبقت چین تلفات

همه گیر کشته شدن بیش از 4000 نفر در ایالات متحده است. عکس: AFP

اورژانس بیمارستان درست شد آماده در پارک مرکزی نیویورک و در خانه ما را باز در مسابقات تنیس سهشنبه در یک روز زمانی که ما مرگ و میر از coronavirus پیشی گرفته است که از چین است.

این بیماری همه گیر را کشته است برخی از 1000 نیویورک و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد, در واشنگتن از “بسیار دردناک دو هفته” به آمده برای کشور است.

در حال حاضر سخت ترین ضربه منطقه امریکا سرمایه مالی است که در یک مسابقه به سطح شیب دار تا بیمارستان ظرفیت قبل از موارد اوج.

حدود یک دوجین چادر مجهز به 68 تخت و 10 هواکش قرار داده شده است تا در منهتن یاد پارک با COVID-19 بيمار انتظار می رود برای شروع پس از رسیدن به بعد شنبه.

“شما دیدن فیلم مانند سرایت و شما فکر می کنم آن را بسیار دور از حقیقت آن را هرگز اتفاق می افتد. بنابراین برای دیدن آن را در واقع اتفاق می افتد در اینجا بسیار سورئال” 57 ساله رهگذر جوآن دانبار گفت: AFP.

اعلام coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده رسید به 188,172 در روز سه شنبه, با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز با 3,873 مرگ و میر.

که بیش از مرگ و میر گزارش شده توسط چین است.

ایالت نیویورک دیده می شود به مراتب بیشتر موارد — 75,000 و مرگ و میر بیش از هر دیگر پس از اعلام اولین عفونت در 1 مارس و به سرعت در حال ظهور به عنوان کانون ما شیوع.

شهردار بیل د Blasio گفت: این شهرستان سه برابر ظرفیت بیمارستان در تلاش برای آماده شدن برای اوج این بیماری همه گیر انتظار می رود در دو تا سه هفته.

“(ما) نیاز به یک سطح از بیمارستان ظرفیت ما هرگز… هرگز حتی تصور,” او گفت: NBC.

درخواست برای تخلیه

خرید اینترنتی پخش شده است, هر روز گسترده تر در سراسر جهان به بزرگترین اقتصاد.

کاپیتان هسته ای طراحی ناو هواپیمابر تئودور روزولت یکی از مهیب ترین دارایی در آمریکا آرسنال التماس برای مقیاس بزرگ تخلیه و گفت که این ویروس گسترش بدون کنترل از طریق خدمه اش در حال حاضر در ایالات متحده در اقیانوس آرام, قلمرو گوآم.

“ما در جنگ. ملوانان لازم نیست به مرگ” کاپیتان برت Crozier نوشت: در نامه ای به مافوق خود ما در رسانه ها گزارش شده است. وزیر دفاع علامت Esper بعد عنوان درام و گفت که هیچ بود “به طور جدی بیمار است.”

اما در نیویورک مقامات در حال حاضر در تمام عیار مدیریت بحران حالت به عنوان آنها در تلاش برای مقابله با هجوم بیمار زمانی که بیمارستان در حال حاضر ضعف و لوازم پزشکی تیره و تار.

جنوب مرکزی پارک Javits مرکز کنوانسیون در حال حاضر عملیاتی با حدود 3000 تخت پس از آن اقتباس شده بود توسط سپاه مهندسان ارتش.

آن را غیر COVID-19 بیماران به سهولت بار در بیمارستان ها با تمرکز بر روی این ویروس است.

چند بلوک دور در اسکله 90 نشسته سفید تحمیل نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی راحتی با 1000 تخت و 12 اتاق عمل — همچنین برای غیر coronavirus بیماران.

350-تخت تسهیلات در Billie Jean King ملی تنیس در مرکز Flushing Meadows-Corona Park که در آن تنیس باز ما می گیرد هر تابستان است که با توجه به شروع به دریافت coronavirus بیماران در هفته آینده.

فرماندار اندرو کومو — که برادر CNN لنگر Chris Cuomo, اعلام کرد او تا به حال ویروس سهشنبه هشدار داد نیویورکی است که مبارزه برای شکست COVID-19 قرار بود به یک است.

“کالیبره کردن خود و انتظارات خود را به طوری که شما را نا امید هر روز شما,” او گفت.

‘عطسه کردن سپر’

تیم موشر — پرستار رهبر تیم در samaritan’s Purse بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی — گفت: این سایت 70 کارکنان بیشتر داوطلبان خواهد ماندن تا زمانی که مورد نیاز است.

موشر بیشتر استفاده می شود به عامل در مناطق فاجعه پس از جادوها درمان قربانیان ابولا در لیبریا و بیماران مبتلا به وبا در هائیتی گفت که “غم” در نیویورک بودند.

“اما ما می خواهیم آن را به امیدوار است که آن را می فرستد یک سیگنال به شهرستان است که ما مراقبت از (و) ما اینجا هستیم” 58 سال گفته اند.

نیویورک به طور معمول پرتکاپو خیابان ها تقریبا خالی در حالی که نقاب از چهره ها دید مشترک میان چند نفر که دیده می شود از جمله تمیز کردن خدمه مشغول به کار سخت تر از همیشه.

در d’agostino سوپر مارکت در خیابان اول مدیر لری گراسمن نصب پارتیشن های شیشه ای برای محافظت از صندوقداران از بیمار مشتریان و قرار دادن نشانه های اجتماعی در مورد فاصله.

“(هنوز هم) ما بسیاری از مردم بیمار شدن بسیاری از مردم به دلیل خودداری از به کار,” او گفت: AFP.

داو دچار بزرگترین افت فصلی از سال 1987 و رئیس جمهور سابق آمریکا, باراک اوباما متنبه کسانی که “رد هشدارهای” یک بیماری همه گیر در نازک-محجبه ضربه تند وشدید زدن در جانشین او مغلوب ساختن پیشی جستن.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>