Coronavirus تهدید باعث ترس بیش چینی بسته اثرات Ranthambore گردشگری

بیان اخبار سرویس

جیپور: از شیوع کروناویروس در چیناست که گسترش به کشورهای متعدد از جمله هند در حال حاضر بازیگران سایه پستی و خدمات مسافرتی در راجستان. بسته های که از چین به کار گرفته و با یک معامله بزرگ از ترس و سوء ظن پستی کارکنان حتی اگر P&T بخش است و در عین حال به موضوع هر منظور خاص در مورد چینی بسته است.

“ما در حال دریافت 20-25 بسته از چین هر روز. با توجه به ترس بیش از coronavirus این بسته ها به کار گرفته با احتیاط. به زودی ما خواهد شد موضوع سفارشات خاص در مورد این بسته آمده است که از چین” جاگدیش سینگ Gurjar پستی سرپرست Udaipur پستی بخش گفت:

همچنین به عنوان خوانده شده | که اروپا و آمریکا بسیار قبر’ تهدید جهانی بیش از Coronavirus گسترش

حدود 300-400 بسته ها دریافت از کشور چین به صورت روزانه در راجستان که عمدتا شامل لباس و یا کالاهای الکترونیکی مانند تلفن همراه و لوازم جانبی. اکثر چینی بسته ها را دریافت و در عمده مناطق مانند Jaipur, Jodhpur, کوتا, الوار و Udaipur. اگر چه بسیاری از پزشکان و کارشناسان بهداشت بر این باورند که coronavirus آلوده نمی هر کسی صرفا با لمس یک بسته ترس از ویروس مرگبار در حال آوردن تعداد بی شماری از مردم است.

اما دکتر Rateesh Sareen ,Sr. آسیب شناس از SDMH بیمارستان در جیپور مختلف را به او می گوید که بسته را از مناطق آلوده پتانسیل انتقال ویروس است. “Coronavirus معمولا اسپرد از افراد آلوده عمدتا از طریق هوا و سرفه و عطسه و تماس نزدیک. آن را همچنین می توانید با لمس کردن یک جسم یا سطح با حضور ویروس و بعد از آن خود را لمس دهان و بینی و یا چشم بدون شستن دست. فقط به در سمت امن است ما باید فرض کنیم که آن را می توان منتقل شده از طریق بسته یا نامه به عنوان به خوبی و در نتیجه احتیاط لازم است”, او گفت:.
 
همچنین به عنوان خوانده شده | Coronavirus کلیپ بال آسیا بزرگترین نمایش هوایی

در ضمن گسترش روز افزون ویروس جدید از چین تبدیل به یک تهدید عمده برای کسب و کار گردشگری در Ranthambore به عنوان تعداد کمی از گردشگران در حال حاضر در نظر گرفتن خطر سفر به ببر پناهگاه. تعداد گردشگران از آمدن به Ranthambore است به شدت کاهش یافته است. در سال گذشته 9853 گردشگران خارجی سفر کرده بود Ranthambore فوریه اما تا کنون این سال در ماه فوریه تعداد رسیده است و فقط 4235.

در حالی که اکثر مسافران چینی در حال حاضر لغو شده خود ببر Safaris لغو ریختن روزمره و سفر تجارت خود را نگران نصب ضرر و زیان است. بسیاری از گردشگران که تا به حال ساخته شده, رزرو, اما در حال حاضر لغو سافاری می خواهید بازپرداخت اما سخت هنجارهای مربوط به بازپرداخت در حال ساخت زندگی دشوار برای مدیران هتل ها و آژانس های مسافرتی.

با توجه به قوانین تنها از یکی از لغو 280 روز قبل از دریافت آنها 100 ٪ بازپرداخت. پس از آن در صورتی که انصراف از 220 روز قبل از بازپرداخت خواهد شد 75% و 180 روز قبل از واکشی خواهد بازپرداخت فقط 50 درصد است. بعد سپس وجود دارد هیچ سیاست بازپرداخت را انجام دهید.Sumit Bansal, ACF, Ranthambore ببر پروژه اظهارات “تعداد زیادی از گردشگران می خواهید هزینه کامل از مقدار است که آنها تا به حال پرداخت رزرو سافاری. ما در حال برگزاری بحث های ما با مقامات ارشد در این بخش در مورد این موضوع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر