Coronavirus تهدید باید جدی گرفته شود: راهول گاندی

توسط سرپرستان

دهلی نو: در میان کمبود تجهیزات برای تاج رزمندگان کنگره رهبر راهول گاندی گفته است که او غمگین است در مورد امور به عنوان زمان بسیار مهم برای آمادگی شده است از دست رفته.

راهول گاندی در توئیتر خود نوشت: “من احساس غم به خاطر این بود که به طور کامل قابل اجتناب. ما تا به حال زمان برای آماده سازی. ما باید این تهدید بسیار جدی تر شده اند و بسیار بهتر شده است.”

راهول گاندی بود مطرح زنگ به عنوان اوایل به عنوان در فوریه 12 و پیشنهادات خود را نمی شد جدی گرفته شود گفت: حزب کنگره.

راهول گاندی جیر می آید در پی یک صدای جیر جیر با هاریانا مبتنی بر دکتر, Kamna Kakkar که توییتی است که بیمارستان ها در مواجهه با کمبود شدید ضروری تجهیزات حفاظتی.

او گفت: “وقتی آنها می رسند لطفا N95 ماسک و دستکش به قبر من. Taali aur thaali bhi, baja دنا waha! رابطه نا امید sarkari دکتر.”

او برچسب گذاشته شده توسط صدای جیر جیر خود را به نخست وزیر و وزیر امور خارجه.

کنگره سخنگوی Randeep Surjewala همچنین اظهار نظر در این توییت کرد و گفت: “عزیز ، این است که چه چیزی اشتباه است با استراتژی خود را برای مبارزه با #COVID-19. پزشکان-پرستاران-سلامت کارگران نمی نیاز به صرف ‘ذکر’ اما ‘حفاظت’ از N-95 ماسک Hazmat مناسب/سپر دستکش/عینک/کفش را پوشش می دهد.”

کنگره رهبر گفت که دولت باید گوش دادن به تماس از پزشکان که محروم از نیازهای اساسی.

رهبران حزب شده اند جمعآوری این موضوع از کمبود ماسک و دیگر ملزومات در حالی که پرسش از دولت در صادرات این اقلام با وجود دستورالعمل های روشن از سازمان جهانی بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>