بیان اخبار سرویس

ITANAGAR: پس از هند آروناچال پرادش ممنوع, ورود گردشگران خارجی به کشور به دلیل افزایش ترس بیش از Covid-19.

منابع رسمی گفت: دولت تا به حال به طور موقت متوقف صدور منطقه حفاظت شده مجوز (کاشی). بخشنامه نسبت به این اثر صادر شد به تمام PAP-صدور مقامات توسط رئیس, منشی, Naresh Kumar گفتند.

گردشگران خارجی در بازدید از آروناچال و همچنین Nagaland, مانیپور و Mizoram مورد نیاز برای حمل کاشی. هند اتباع نقطه از خارج این کشورها ملزم به حمل درون خط مجوز. اقامت برای هر دو مجموعه از گردشگران مجاز است برای یک دوره محدود.

یک سازمان قبیله ای در Nagaland نیز ممنوع ورود گردشگران داخلی و بین المللی در مون منطقه.

ابراز نگرانی عمیق بیش از Covid-19 Konyak اتحادیه اصرار داشت که دولت باید فوری برخی از اقدامات احتیاطی برای حفظ این ویروس در خلیج.

این اتحادیه گفت: این ممنوعیت اعلام شده توسط آن را می توان به طور موثر اجرا در طول Konyak Aoleng سالانه جشنواره بهار از Konyak قبایل که در جشن در هفته اول آوریل است. دو روز پیش دولت دبیر کل Temjen اسباب بازی گفته بود که دولت نمی خواهد قرار داده و هر گونه محدودیت در ورود گردشگران خارجی است.

هند تا به حال ممنوع ورود اتباع خارجی از شنبه.

هیمالیا پادشاهی بوتان نیز تعطیل مرزهای خود را به بازدید کنندگان خارجی به مدت دو هفته در تلاش برای محدود کردن تاثیر این بیماری است.

این ویروس که اولین ظهور در چین در ماه دسامبر سال گذشته گسترش یافته و به 97 کشور و آلوده 102,180 مردم با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus ردیاب.

بیش از 3500 نفر کشته شده اند با توجه به این ویروس تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت