Coronavirus: سارقان سرقت 6,000 فولاد ماسک از ژاپن بیمارستان

عکس: AFP

دزد در ژاپن ساخته شده با برخی از 6000 فولاد ماسک از یک بیمارستان در این کشور رو به یک توده کمبود و افزایش قیمت آنلاین با توجه به کوروناویروس.

چهار جعبه حاوی ماسک صورت ناپدید شد از قفل تسهیلات ذخیره سازی در ژاپنی بیمارستان صلیب سرخ در غرب شهرستان بندر کوبه در یک بیمارستان رسمی گفت: در روز سه شنبه.

“ما هنوز هم تعداد زیادی از ماسک — به اندازه کافی به ما ادامه عملیات روزانه در بیمارستان اما این بسیار اسفناک” این مقام به خبرگزاری فرانسه گفت.

پلیس تحقیقات به عنوان آنها گمان می کنند که سارقان قصد فروش ماسک.

ماسک را به فروش می رسد در بسیاری از مواد مخدر و تخفیف از فروشگاه های سراسر کشور به عنوان تعدادی از عفونت های افزایش یافته در ژاپن — یکی از آسیب دیده ترین کشور پس از چین که در آن مرگ و میر از این ویروس به آمار 1,800.

اضطراب عمومی شده است همچنین سوخت توسط عناوین صدها نفر از مردم مبتلا به این ویروس در هیئت مدیره یک کشتی قرنطینه کردن ژاپن است.

سرقت پس از چاقو-دارای حق اعمال مردان شروع به پریدن کرد یک راننده تحویل به سرقت برده و صدها نفر از توالت رول روز دوشنبه در هنگ کنگ که در آن شیوع کروناویروس است سوخت اجرا بر روی ماسک صورت دست sanitiser و کاغذ توالت.

ادامه مطلب: 88 بیشتر coronavirus موارد گزارش شده در الماس شاهزاده کشتی آوردن مجموع به 542

ژاپنی, flea market برنامه Mercari به نام در آن کاربران به ماسک های تجاری “در اجتماعی پذیرفته محدودیت” پس از یک جعبه 65 ماسک بود قیمت در بیش از 50 ، 000 ین ($456) در بازار آنلاین.

دولت را “به شدت از درخواست” ماسک سازان برای افزایش خروجی رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است.

شده است وجود دارد کمبود ماسک در فروشگاه های مواد مخدر در بهداشت و آگاهانه ملت که در آن صورت ماسک شده اند بخشی از روزمره streetwear برای چند دهه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر