Coronavirus تست در حال انجام به صورت رایگان در پاکستان: دکتر ظفر میرزا


اسلام آباد: تست های تشخیصی برای رمان coronavirus در حال انجام رایگان از هزینه در پاکستان گفت: دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا در روز شنبه.

“در سراسر کشور, تست های تشخیصی از coronavirus در حال انجام رایگان,” او گفت: اشاره به این که هشت آزمایشگاه های دولتی ارائه شده بود coronavirus کیت.

دکتر میرزا گفت که کیت ارائه شد به آزمایشگاه های رایگان از هزینه و بدون هزینه شد و متهم برای انجام coronavirus آزمون. “پاکستان یکی از معدود کشورهایی در جهان است که می تواند تولید خود را coronavirus کیت,” او گفت:.

نخست وزیر دستیار ویژه گفت که 25 بیمارستان در سراسر کشور تعیین شده بود برای درمان بیماران مبتلا به ویروس است.

بیانیه خود را می آید در مدت کوتاهی پس از پاکستان گزارش دو مورد جدید از عفونت مصرف چوب خط حساب کردن از افراد آلوده در سراسر کشور به 30. یک زن در اسلام آباد که به تازگی از آمریکا تشخیص داده شد با این ویروس. مورد دوم این ویروس تا ظهور در کراچی در نظر گرفتن شمارش از افراد آلوده به 16 در استان است.

یکی دیگر از دو coronavirus موارد ظهور در پاکستان

دو مورد جدید از عفونت پدید آمده در پاکستان امروز (شنبه) یکی از سند و دیگری از اسلام آباد.

با توجه به پاکستان موسسه علوم پزشکی (PIMS) مقامات بیمار از اسلام آباد 30 سال در حال وارد پاکستان از آمریکا چند روز پیش.

این مقامات اضافه شده که وضعیت زن حیاتی بود و او تا به حال قرار داده شده بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی. زن آورده بود به PIMS از یک بیمارستان خصوصی.

دیگر بیمار وارد شده بود از عربستان سعودی چند روز پیش در کراچی و تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

“بیمار وارد شده از عربستان, عرب از چند روز بازگشت و آزمایش مثبت بود امروز. این به ارمغان می آورد تعداد کل موارد تا 16 در سند از کدام 2 بهبود یافته اند و به خانه فرستاد و 14 تحت درمان هستند” گفت: یک بیانیه توسط ولایتی در بخش بهداشت و درمان.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im