Coronavirus آزمون سبد گسترش در سراسر هند به عنوان موارد مثبت عبور 250 علامت

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: با 50 تازه موارد coronavirus اضافه شدن به اتحادیه, وزارت بهداشت لیست روز جمعه دولت آن تجدید نظر معیارهای تست اجازه می دهد پنومونی در بیماران بستری در سراسر هند به آزمایش می شود برای Covid-19 به عنوان به خوبی. این کشور در حال حاضر 223 فعال موارد است.

تا کنون تنها کسانی که با سابقه سفر به خارج از کشور و توسعه برخی از علائم و یا کسانی که در تماس با موارد آلوده شد و علامتی بودند مورد آزمایش قرار.

در تازه مشاوره در جمعه مرکز گفت: تمام ذات الریه مورد از جمله مشکوک Covid-19 آنهایی که گزارش به مرکز ملی کنترل بیماری ها (NCDC) و یا یکپارچه نظارت بیماری برنامه (IDSP).

COVID-19 زنده | بیماران مبتلا به ذات الریه نیز آزمایش می شود برای coronavirus می گوید دولت

“هیچ مشکوک Covid-19 بیمار باید تبدیل به دور از هر بیمارستان و پذیرش هر گونه بیمار باید مطلع به NCDC یا IDSP بلافاصله. همه بیماران مبتلا به ذات الریه نیز باید به اطلاع NCDC یا IDSP به طوری که آنها می تواند آزمایش می شود برای COVID 19,” مشاوره گفت.

در ضمن راه آهن لغو عملیات در اطراف 3,700 اکسپرس/پست الکترونیکی قطارهای مسافربری روز یکشنبه در خط با Janata مقررات منع رفت و آمد تماس با PM نارندرا. هیچ مسافری قطار آغاز خواهد شد سفر از نیمه شب به 10 ساعت در روز. هند تلفات ماند در چهار هر چند یک توریستی که تا به حال آلوده شده است روز جمعه درگذشت.

همچنین به عنوان خوانده شده | Coronavirus: ابر بیش از رئیس جمهور, مجلس, مجلس پس از بالیوود خواننده Kanika Kapoor را هولی پارتی

وجود شفافیت در مورد یک مرد در تامیل نادو که تست مثبت بدون هر گونه سابقه مسافرت های بین المللی و یا آشکار تماس با هر فرد آلوده. دولت اشاره کرده بود که او می تواند یک مورد از جامعه انتقال اما مرکز, است تماس گرفته نشده است. Dr R R Gangakhedkar ارشد اپیدمیولوژی در شورای تحقیقات پزشکی هند گفت: “ما هنوز نمی دانیم.”

این مرکز همچنین با ارسال بخشنامه به استانها درخواست از آنها برای گسترش جهانی غربالگری برای تمام مسافران که از استرالیا و انگلستان و ایالات متحده آمریکا و خطر ابتلا به پروفایل آنها را برای هر قرنطینه یا انزوا به محض ورود خود را.

ویدئو کنفرانس با کارشناسان چینی

منابع بهداشت گفت: مقامات تا به حال یک ویدیو کنفرانس با همتایان چینی خود در روز جمعه و رد و بدل کردن یادداشت در مقابله با شیوع. “ما رو راهنمایی در مورد پروتکل های درمان و مهار شیوع…” به گفته یک مقام. وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla در یک کنفرانس تلفنی, تماس با ما, معاون وزیر خارجه ایران در میان اقیانوس هند و آرام کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>