Coronavirus suo موتور مورد: CJP سوالات ‘عدم شفافیت در دولت اقدامات


رئیس دادگستری پاکستان گلزار احمد روز دوشنبه ابراز خشم خود را بیش از ‘نامناسب’ روش ها و اقدامات اتخاذ شده توسط دولت در برابر شیوع کروناویروس در حالی که سوال شفافیت در توزیع کمک ها و تجهیزات پزشکی.

انتقاد به عنوان پنج عضو نیمکت از دادگاه راس تحت CJP انجام suo موتور شنوایی به کروناویروس مورد امروز است.

وزیر بهداشت در جلسه به دادگاه گفت که این ویروس به ‘انواع خاصی و آنهایی که در اروپا و آمریکا در حال جدی تر طبیعت است.

“چرا شما مقایسه ما به آمریکا و اروپا ؟ آیا انجام این کار در تمام گفت:” CJP و اضافه کرد که ممکن است که مقامات ملی “را در خواب” را در امیدوار است که این فاجعه را تصویب آنها.

در طول رسیدگی به CJP سوال فدرال وزیر بهداشت در مورد یک مرکز قرنطینه تاسیس در نزدیکی حاجی اردوگاه.

“که تبدیل به حاجی اردوگاه [اسلام آباد] به یک مرکز قرنطینه پرسید:” CJP که وزیر بهداشت گفت که این فاجعه ملی و مدیریت مقام مسئول تصمیم گیری است.

دادستان کل اشاره کرد که ان دی ام ای به ارائه گزارش در مورد اقدامات آن را به عهده گرفت پس از شیوع ویروس اما هیچ کدام از ان دی ام ای مقامات حاضر بودند قبل از دادگاه به بحث در مورد گزارش.

دادگاه ابراز خشم بیش از عدم وجود نمایندگی از ان دی ام ای, پس از آن مورد سوال معاون کمیسر اسلام آباد حمزه Shafqaat در مورد حاجی اردوگاه قرنطینه مرکز.

“شما مردم صرف میلیاردها روپیه اما هیچ کس نمی داند آنچه که اتفاق می افتد… وجود شفافیت در هر چیزی” به CJP اظهار داشت.

او در ادامه در مورد معیارهای در حال دنبال شدن توسط نهادهای دولتی در پرداختن به مسائل شایع و در ارائه ماسک و تجهیزات ایمنی.

“اگر ما در انجام ممیزی از هزینه coronavirus اقدامات [سپس] ما به دانستن آنچه که در واقع اتفاق می افتد” رئیس دادگستری اظهار داشت.

او در ادامه اظهار داشت که به نظر می رسید به عنوان اگر تمام اقدامات انجام شده برای مبارزه با کروناویروس تنها بر روی کاغذ وجود داشته و هیچ کس در واقع می داند که چگونه دولت است که مدیریت در این بیماری همه گیر.

عدالت سجاد شاه یکی دیگر از اعضای ارشد نیمکت اشاره کرد که نه تنها استان ارائه شده به عنوان یک سیاست و در عین حال قبل از دادگاه.

“شما (مقامات) در استانداردهای مختلف هر کدام بخش شما ترس شما آن را دوباره عملیاتی” گفت: عدالت شاه و اضافه کرد که دولت در بسته بازار اما بازگشایی مساجد.

او گفت که 90 درصد از بازار هستند پس هر گونه مقررات و اضافه کرد که اگر مردم به اجتماعی فاصله پس از آن باید آن را اعمال می شود به همه چیز.

“سند دولت به جای ساخت یک سیاست است که اجازه دادن به صنایع برای بازگشایی اظهار داشت:” بالا قاضی SC.

این CJP تاسف است که وجود دارد به نظر نمی رسد به اتفاق آرا سیاست تا کنون. “دولت فدرال سیاست تنها محدود به 25کیلومتر.”

او اظهار داشت که این کشور تمام امور رفته درهم و برهم. “کسانی که مشاغل از دست رفته آنها چگونه زنده ماندن?”

سند دولت اجازه داده است به 150 کارخانه ها برای از سرگیری عملیات گفت: CJP ادامه که کارخانه ها باید عملیاتی ساخته شده پس از کامل سیاست.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im