Coronavirus: Sindh وزارت بهداشت به پیشنهاد بان کی مون در رویدادهای عمومی مانند PSL در کراچی گسترش تعطیلات مدرسه

عکس: فایل

کراچی: سند سلامت بخش خانههای گلی خالی برای قرار دادن به جلو یک پیشنهاد درخواست بان کی مون در رویدادهای عمومی در کراچی مانند پاکستان سوپر لیگ پس از نه جدید کروناویروس موارد تایید شده در دوشنبه گزارش ژئونیوز.

تصمیم گرفته شد در دیدار از وزارت بهداشت و درمان برگزار می شود صبح روز سه شنبه زیر صندلی سند وزیر بهداشت ، در این جلسه همچنین توصیه می شود به راه اندازی یک میز بهداشت در فرودگاه.

با کمک میز همه کسانی که از ورود به کراچی از طریق فرودگاه خواهد بود نمایش برای coronavirus. یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: سلامت میز نیز تاسیس شده در بيمارستان.

میز در بیمارستان به نام خط مقدم میز را ارائه تا به روز اطلاعات در مورد گسترش ویروس در شهر. یک توصیه به تعطیل مدارس در این استان برای یک دوره دیگر نیز ارسال می شود به سند وزیر مراد علی شاه.

یک بیمارستان در Gadap را درمان کسانی که مبتلا به کروناویروس, سخنگوی اضافه شده است. “یک توصیه به انصراف از حوادث مانند PSL نیز فرستاده شود به دولت” سخنگوی تأیید.

“کسانی که به کراچی از خارج از کشور باید خود قرنطینه برای مدت 14 روز. مشاوره در این زمینه صادر خواهد شد بعد امروز” سخنگوی گفت.

‘PCB مطابق با مشاوره بهداشت’

یک سخنگوی هیات کریکت پاکستان (PCB) در روز دوشنبه گفت که هیئت مدیره بود در تماس مداوم با مقامات بهداشتی در سند.

“PCB کاربران همچنین نشستن در جلسات مربوط به وضعیت سلامت در استان” سخنگوی اضافه شده است.

این سخنگو گفت که هیئت مدیره به طور کامل و با رعایت بهداشت مشاوره های صادر شده توسط دولت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im