Coronavirus: Sindh دولت می خواهد FIA برای اقدام علیه جعلی اخبار در رسانه های اجتماعی


دولت سند در یکشنبه خواست همه را به “عمل مسئولانه” گفت که اداره تحقیقات فدرال (FIA) باید اقدام علیه مردم گسترش اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس در رسانه های اجتماعی.

پشیمان است که بسیاری از خبر جعلی بوده و در گردش مورد رمان, عفونت, وزیر, Sindh مشاور مرتضی وهاب درخواست دولت فدرال برای اقدام علیه جعلی اخبار در مورد کوروناویروس در رسانه های اجتماعی.

“بسیاری از اخبار جعلی بوده و گردش در رسانه های اجتماعی مورد کرونا ویروس, #SindhGovt درخواست دولت فدرال به طور مستقیم FIA Cyber Crime همراه بلافاصله اقدام علیه افرادی که در ایجاد این دروغ. همه ما نیاز به عمل مسئولانه است. با تشکر از شما” او هنوز توییتی.

چند ساعت زودتر وهاب رد گزارش که مدارس در سند بسته باقی خواهد ماند تا 1 آوریل سال 2020 است.

“شایعه است که مدارس در سند می رویم بسته می شود تا 1 آوریل است نادرست و غلط است. من می خواهم درخواست رسانه ها به مراقب باشید در گردش این خبر” او تا به حال هنوز توییتی.

دولت سند منتشر Rs100mn در بودجه اضطراری

دولت سند شده است تقلا برای مقابله با رمان coronavirus همیشه از دو مورد گزارش شده از کراچی. هر دو گروه از بیماران مبتلا به این ویروس برخاستیم و به شهر بازگشت از ایران که در آن همه گیر ادعا کرده است 77 زندگی می کند تا کنون.

اقدامات پیشگیری در برابر بیماری کروناویروس آمد تا امروز در یک جلسه به ریاست وزیر. سانتی متر مراد مطلع شد که تا کنون 2,301 افرادی که به تازگی از ایران ترسیم شده اند.

کابینه گفته بود که نه جداسازی بخش با 118 تخت ظرفیت ایجاد شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی برای درمان coronavirus بیماران.

استانی دولت به کارگردانی تمام مدارس و کالج ها و دانشگاه های مربیگری مراکز بسته باقی می ماند تا 13 مارس در پیشنهاد خود را برای مهار این ویروس. سند دولت با تشکیل یک گروه ضربت t مقابله با این ویروس که تا کنون ادعا نیست هر زندگی در پاکستان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de