Coronavirus شوک به ماشه پاکستان اولین سالانه رکود اقتصادی در سال 2020: مودی

AFP/فایل

کراچی: اعتبار آژانس رتبه بندی مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران گفت: شوک اقتصادی از ادامه COVID-19 همه گیر شد به احتمال زیاد به ماشه پاکستان اولین سالانه رکود اقتصادی در سال 2020 است.

در یک گزارش صادر شده در اواخر روز شنبه, مودی اشاره کرد که این کشور نیاز به تامین مالی نیز انتظار می رود به افزایش قابل توجهی در حالی که خود واقعی یا تورم — محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) به احتمال زیاد سقوط 0.1-0.5% به عنوان به خوبی به عنوان پول بین المللی صندوق (IMF) پیش بینی 1.5%.

نخست وزیر Imran Khan-رهبری دولت در ماه گذشته به تصویب Rs1.2-تریلیون امداد و بسته محرک برای کوسن ویروس ناشی از تاثیر اقتصادی. این شامل مشوق های مالیاتی برای کسب و کار صادرات و بخش بهداشت و درمان و همچنین به عنوان پشتیبانی برای خانواده هایی که داده شد و کمک های مالی از طریق Ehsaas پول نقد اضطراری برنامه.

که تسکین بسته شد و به دنبال آن صندوق بین المللی پول $1.4 میلیارد سریع ابزار تامین مالی (RFI) به پاکستان در مارس 16, $588 میلیون دلار از بانک توسعه آسیایی (ADB) و بین المللی انجمن توسعه (IDA) و بدهی را از کشورهای G20. همه از این آژانس رتبه بندی اعتباری اضافه شده کمک خواهد کرد بریده بریده مالی ریسک.

این مهم است که توجه داشته باشید در اینجا است که صندوق بین المللی پول نیز با توجه به پاکستان 6 میلیارد دلار به عنوان یک بسته کمک مالی تحت آن تمدید تسهیلات صندوق (EFF), در حالی که بانک جهانی انجام می شود همان خود را تحت احیای, نوآوری, تقویت آموزش و پرورش پروژه.

G20 سازمان ملل پیشنهاد از سوی دیگر به احتمال زیاد به حمایت از کشور “توسط تعویق انداختن اصل و پرداخت سود دو جانبه بدهی به دلیل بین آوریل و دسامبر”.

اما مودی تاکید کرد که PM عمران در Rs1.2 تریلیون دلار بسته خواهد دست انداز تا پاکستان را تامین مالی نیاز دارد. آن را گسترش PTI دولت FY2020 کسری مالی به 9.5-10 ٪ از تولید ناخالص داخلی به عنوان مخالف به 8.9 درصد در سال 2019 “با وجود قوی رشد درآمد باریک کسری بودجه در نیمه اول مالی سال 2020”.

در حالی که درآمد دولت شات تا 40 درصد درآمد مالیاتی افزایش 18% و غیر مالیاتی درآمد تقریبا دو برابر شده تا حدی در پشت SBP را بالاتر سود در سال نیمه اول آن پیش بینی شد به سقوط.

“این مالیات بر درآمد است به احتمال زیاد قرارداد در نیمه دوم در مقایسه با سال پیش دوره اگر چه بالاتر از بودجه بانک مرکزی سود پایین تر از بودجه پرداخت بهره و پرداخت های مالی از کاهش قیمت نفت را کاهش اثر انقباض در کسری” مودی اضافه شده است.

علاوه بر این دولت بدهی به تولید ناخالص داخلی جیره بندی شد, پیش بینی افزایش به 87 درصد در سال جاری نسبت به 83 درصد در سال 2019. این امر اما کاهش در سال های بعد این سازمان اشاره کرد.

اقتصاد گفته شد به بازیابی بیش از 2 درصد در سال 2021.

کشور-شبکه مستند برای جلوگیری از گسترش این رمان کوروناویروس “به طور قابل توجهی محدود کردن مصرف داخلی و مطرح خطراتی به رشد اقتصادی که تهدید گسترده تر مالی کسری بودجه و بالاتر بدهی دولت بار از ما [مودی] در حال حاضر پروژه”.

بیشتر تقلیل اقتصادی ضربه شد بانک دولتی پاکستان (SBP) حرکت به پایین آوردن سیاست رای در سه روز متوالی کاهش به 9 درصد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de