Coronavirus: Shehbaz خواستار دولت به تماس اضطراری جلسه شورای منافع مشترک

Shehbaz Sharif. عکس: AFP/فایل

PML-N جمهور Shehbaz Sharif روز جمعه ابراز نگرانی بیش از coronavirus در حال ظهور در پاکستان خواستار از دولت به احضار نشست اضطراری شورای منافع مشترک برای مقابله با بحران.

در چهارشنبه دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا تایید کرد که پاکستان گزارش شده بود آن دو مورد اول از coronavirus. در روز پنج شنبه گفت که هر دو بيمار پایدار و بهبود و خانواده های آنها تا به حال نه قرارداد عفونت.

Shehbaz گفت که آن را ناراحت کننده چگونه دولت آمده بود تا با یک استراتژی روشن حاوی ویروس است. او خواست همه احزاب به بازی در یک نقش مسئول به اطمینان حاصل شود که شهروندان باقی می ماند حفاظت از ویروس.

“یک کمپین باید اجرا برای ایمنی و امنیت شهروندان” او گفت: اصرار شرکت های که تولید ماسک و داروهای برای بازی در یک نقش ملی در طول بحران. PML-N رهبر خواست این شرکت ها به خودداری از ساخت سود در هزینه های زندگی مردم است.

“به دست آوردن سود در هزینه های زندگی بشر است که بزرگترین بی عدالتی است.” “دولت باید اطمینان حاصل شود ماسک های توزیع شده به صورت رایگان یا با حداقل هزینه است.”

گفت که هیچ خطرات می تواند فراهم آید به برخورد با کروناویروس گفت که وجود دارد یک نگرانی رو به رشد است که این بحران را نمی توان به عنوان دولت تا به حال ثابت شده است به غفلت در هنگام برخورد با فلج اطفال و تب دانگ ویروس ها.

وی دولت را به گام برای اطمینان از اجرای ویژه coronavirus اقدامات پیشگیرانه در مدارس سراسر کشور است.

Coronavirus آغاز شد که از مرطوب بازار در ووهان را به بیش از 40 کشور باعث مرگ حدود 2,700 مردم و تاثیر 80,000. در روز پنج شنبه عربستان اعلام کرد مقامات موقت ممنوعیت سفر به پادشاهی به جز برای کسانی که اجازه به سفر و یا اقامت دائم وجود دارد.

پاکستان تعلیق پرواز به و از ایران

پاکستان روز پنج شنبه اعلام کرد به تعلیق تمام پروازها به مقصد و از ایران به عنوان اولین مورد از این بیماری همه گیر شد و تایید شده در کشور از مسافران که شده بود به این کشور شده است.

تعلیق خواهد شد به اجرا در آمده در روز جمعه و در محل باقی می ماند تا سفارشات بیشتر.

زودتر Sindh وزیر مراد علی شاه نیز توصیه می شود برای دولت فدرال به توقف پروازها تا وضعیت تحت کنترل در آورد.

“پرواز از ایران باید متوقف شود بلافاصله به منظور کنترل وضعیت. اینها تنها برخی از اقدامات پیشگیرانه است که ما می توانیم در حال حاضر به متوقف کردن گسترش ویروس” او گفت:.

مقامات فنر به عمل در روز پنج شنبه با پنجاب و سند اتخاذ اقدامات احتیاطی پس از دو coronavirus موارد تایید شده در پاکستان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im