Coronavirus ترساندن: هیچ اجبار به پوشیدن ماسک در Trimbakeshwar معبد

توسط PTI

NASHIK: گزارش که Trimbakeshwar اعتماد معبد ساخته شده است آن را اجباری برای جانبازان بازدید از Trimbakeshwar معبد یکی از 12 Jyotirlingas از لرد شیوا در نزدیکی اینجا به پوشیدن ماسک درست نیست یک مقام رسمی گفت: در روز پنج شنبه.

معبد دولت ساخته شده است آن را اجباری به پوشیدن ماسک برای جانبازان برای ورود به معبد و دارشان را از خداوند Trimbakeshwar, Prashant Gaydhani یکی از امنای Trimbakeshwar Devsthan اعتماد گفت.

“با این حال از آن ساخته شده است که درخواست تجدید نظر به جانبازان را به احتیاط برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. ما درخواست تجدید نظر به مردم برای پوشش چهره خود را با ماسک یا دستمال در صورت امکان. ما همچنین به آنها بگویید نه به تف شستن پای خود را پاک و حفظ پاکیزگی Gaydhani گفت.

بسیاری از جانبازان از سراسر کشور و حتی از خارج از کشور و بازدید از معبد روزمره در اعداد بزرگ است. ما نمی توانیم آن را اجباری برای جانبازان. حتی ارائه ماسک برای چنین تعداد زیادی از جانبازان غیر ممکن است برای اعتماد معبد. بر خلاف جانبازان خود را پوشیدن ماسک به طور داوطلبانه او اضافه شده است. اما اعتماد معبد ساخته شده است آن را اجباری برای کارکنان خود را به پوشیدن ماسک به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

در ضمن کسی که وارد اینجا از دبی چهار روز پیش بستری شد در انزوا بخش ایجاد شده در Nashik منطقه بیمارستان مدنی روز پنج شنبه وزارت بهداشت منابع گفت.

به عنوان او شکایت سرفه و سرما او به بیمارستان بلافاصله. گلو او را سواب نمونه فرستاده شده به موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) پونا برای معاینه گفتند.

قبل از آن سه نفر که آمده بودند از ایتالیا, ایران و آمریکا بستری شده بودند به بیمارستان اما به عنوان گزارش تست منفی بودند آنها مرخص شده, منابع گفت.

آنها را تحت نظارت برای 14 روز و پزشکی چک آپ انجام خواهد شد به طور منظم به آنها گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>