Coronavirus ترساندن: نگاهی به سرخپوستان در سراسر جهان و COVID-19 نقاط

توسط اکسپرس سرویس خبری

به عنوان مرکز استناد اپیدمی عمل 1897 در روز چهارشنبه و همچنین خواسته متحده به اتخاذ مقررات از بخش 2 از قانون در اینجا این است که یک مبین در دقیقا به چه معنی است:

به همین دلیل است که این بیماری همه گیر عمل استناد?

در سال 1897 قانون قابل استناد است که مقامات ارزیابی که عادی مفاد این قانون در نیروی کافی برای این منظور ممکن است و یا نیاز و یا توانمند سازی هر فرد را از جمله اقدامات و عمومی و اطلاع تجویز چنین موقت مقررات قابل مشاهده توسط عموم و یا توسط هر فرد یا طبقه ای از افراد به عنوان 9 (آن) باید بدانند لازم برای جلوگیری از شیوع چنین بیماری و یا گسترش آن و ممکن است تعیین کند در چه صورت و توسط چه کسی هر گونه هزینه های متحمل شده (از جمله جبران خسارت در صورت وجود) باید defrayed.”

آنچه که در بخش 2 از سال 1897 عمل می کنند ؟

آن را می دهد دولت قدرت را به اقدامات خاص و تجویز مقررات به عنوان خطرناک اپیدمی بیماری است. تحت قانون موقت مقررات یا قوانین و مقررات می توان ساخته شده و قابل مشاهده توسط عموم مردم برای مقابله یا جلوگیری از شیوع بیماری است. آن را نیز ممکن است به مقامات قدرت به بازرسی “نفر سفر با راه آهن و یا در غیر این صورت و جداسازی در بیمارستان اقامت موقت و یا در غیر این صورت از افراد مشکوک را بازرسی افسر از آلوده شدن با هر گونه بیماری”.

چه چیزی می تواند پیامدهای عملی برای افراد تحت عمل می کنند ؟

اگر دولت احساس می کند که یک فرد باید آزمایش عفونت یا باید جدا شده و یا قرنطینه برای جلوگیری از دیگران از عفونت می توان آنها را مجبور به انجام آزمون و یا قرنطینه می شود و حتی بدون رضایت خود را.

این عمل تا به حال شده است استناد در گذشته ؟

چندین موارد گذشته زمانی که قانون تحمیل شده در مرکز و یا به صورت محلی. این خدمات عبارتند از سارس و MERS شیوع بیماری همه گیر H1N1 و در مورد Zika و Nipah شیوع بیماری در راجستان و کرالا بیشتر شده است.

استخدام ارتش تظاهرات به تعویق افتاد
 
ارتش هند به تعویق انداخته است همه استخدام تظاهرات یک ماه و خواسته است تا پرسنل خود را به سفر تنها برای وظایف ضروری. آنها همچنین توصیه شده است را انتخاب کنید تصویری-امکانات کنفرانس به جای سفر. ستاد فرماندهی دستور داده شده است که برای ایجاد کافی قرنطینه امکانات در مکان های مختلف.

هند تیم پزشکی در ایتالیا

یک تیم پزشکی از هند رسیده ایتالیا روز جمعه به آزمون رشته اتباع هند برای coronavirus به طوری که می توان آنها را به ارمغان آورد. هند ماموریت در رم گفت: این کار به طور فعال با دولت هند و مقامات محلی در ایتالیا. آن هم در ارتباط با رشته سرخپوستان در رم برقراری ارتباط و ارائه منظم به روز رسانی.

هیچ کمبود مواد مخدر

ملی دارویی قیمت گذاری سازمان (NPPA) شده است مطمئن باشید با صنعت داروسازی بدن IDMA وجود دارد هیچ کمبود فعال داروسازی مواد و فرمولاسیون در هند با توجه به شیوع کروناویروس ها Rajya سبها مطلع شد. NPPA کرده است و هر مرجع از داروسازی انجمن در مورد شیب افزایش قیمت داروها.

بدون ورود در مرز Wagah

هر کشور خارجی اجازه داده نخواهد شد برای ورود به هند از پاکستان از طریق عطاری-Wagah مرز از جمعه شب به بعد ارشد BSF رسمی گفت. اتباع هند که رفته بود در سراسر مرز اجازه داده می شود تا دوباره خود را قبل از ویزا منقضی خواهد شد. حرکت زائران از طریق Kartarpur راهرو را ادامه خواهد داد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de