Coronavirus: عربستان سعودی به طور موقت تعلیق عمره برای شهروندان و ساکنان

عکس: AFP

ریاض: عربستان سعودی روز چهارشنبه به طور موقت به حالت تعلیق در آن شهروندان و ساکنان از بازدید از این دو مقدس مکه و مدینه بیش از coronavirus نگرانی این کشور خبر داد.

“بر اساس توصیه کمیته نگران به دنبال تحولات اوضاع از رمان coronavirus (COVID-19) آن بود که تصمیم به تعلیق عمره به طور موقت برای شهروندان و ساکنان در انگلستان گفت:” آبگرم به نقل از یک ” دولت رسمی.

پنج شنبه گذشته ریاض قرار داده بود فوری ممنوعیت عمره زائران سفر از کشورهای که در آن coronavirus موارد تایید شده است از جمله پاکستان است.

عمره جذب ده ها هزار نفر از مسلمانان از سراسر جهان در هر ماه. وزارت امور خارجه گفت: آن را نیز تعلیق ویزا برای بازدید گردشگران از کشورهایی که این ویروس جدید است که یک “خطر”.

اولین مورد از coronavirus

عربستان سعودی روز دوشنبه را تایید کرد اولین مورد از coronavirus کشور وزارت بهداشت تایید شده است.

وزارت گفت: بیمار یک مرد سعودی که در بازگشت از ایران به انگلستان از طریق بحرین. آن اضافه شده است که انسان نمی بود نشان داد او در سفر تاریخ است.

پادشاهی آماده کرده بود 25 بيمارستان قبل از رسیدگی به هر coronavirus موارد سخنگوی وزارت محمد Abdelali بود گفت: یک روز قبل از آن به عنوان بخشی از اقدامات پیشگیرانه است که شامل بستن مرزهای خود به خارجی عمره زائران.

حداقل تا 2200 تخت بیمارستان اختصاص داده شد برای قرنطینه موارد Abdelali تا به حال یک کنفرانس خبری گفت. عربستان سعودی در تجارت فعالیت نشده بود نهفته بود و “رفتن به طور معمول” او گفته بود در آن زمان.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im