بیان اخبار سرویس

دهلی نو: در پاسخ به یک نیاز اضطراری propping تا با توجه به کروناویروس بهداشت و درمان اضطراری ناشی از ووهان, چین, ارتش هند راه اندازی قرنطینه مرکز با برنامه های تغییر موارد مشکوک به پایه بیمارستان در دهلی نو اردوگاه است.

ارتش می گوید: “برای ایجاد و مدیریت یک مرکز قرنطینه در حدود 300 دانش آموزان هندی پس از رسیدن از ووهان, چین, ارتش هند ایجاد کرده است یک مرکز در نزدیکی Manesar.”

دانش آموزان را می توان تحت نظارت برای مدت دو هفته توسط یک تیم مجرب از پزشکان و کارکنان سازمان دیده بان برای هر نشانه ای از عفونت اضافه شده است.

خواهد بود وجود دارد اختصاص داده شده نیروی انسانی با مدارک مربوطه. “این مرکز اجرا خواهد شد توسط یک نامزد افسر مسئول (OIC) که باید تحت فرمان خود را در جامعه پزشکی متخصص دو پرستاری افسران یک خانم افسر پزشکی و پرستاری دستیار” ارتش گفت.

وجود خواهد داشت یک روش استاندارد به دنبال حق پس از ورود مسافران از چین است.

“روش غربالگری و قرنطینه را شامل دو مرحله اول یکی بودن غربالگری در فرودگاه پس از قرنطینه در Manesar و اگر هر فرد مشکوک به آلوده او/او خواهد شد معطوف به جداسازی بخش پایه در بیمارستان دهلی اردوگاه (BHDC).”

اقدامات شروع خواهد شد در بدو ورود در فرودگاه که در آن غربالگری انجام خواهد شد توسط یک تیم مشترک از نیروهای مسلح خدمات پزشکی (AFMS) و فرودگاه اقتدار بهداشت (APHO).

سه گروه طبقه بندی

طبق مشاهدات و تجزیه و تحلیل در طول غربالگری مردم را به سه گروه طبقه بندی: مظنون مورد تماس نزدیک و غیر تماسی مورد.

مردم را تفکیک می شود به گمان مورد افراد با هر نشانه ای از تب و/یا سرفه و/یا زجر تنفسی خواهد شد به طور مستقیم منتقل BHDC.

موارد تماس نزدیک فردی بدون علامت است اما با داشتن بازدید غذاهای دریایی/animal بازار یا مرکز درمانی و یا نیاز به تماس با یک فرد چینی با علائم در 14 روز گذشته خواهد بود همراهی در یک اختصاص وسیله نقلیه به طور مستقیم و به قرنطینه مرکز.

غیر-تماس با صورت فردی و بدون هر گونه علامت(s) و یا تماس با ما یا که مناسب نیست به هر دو (a) یا (b) نیز خواهد بود clubbed همراه با تماس نزدیک دسته بندی و ارسال به مرکز قرنطینه.

همچنین بخوانید: Coronavirus – با پزشکان پنج هوایی هند B747 هواپیما حرکت به ووهان به تخلیه سرخپوستان

محل اقامت

این مرکز متشکل از محل اقامت سربازخانه برای دانش آموزان اداری مناطق و مرکز پزشکی منطقه است. برای جلوگیری از وقوع جرم تسهیلات شده است به بخش های تقسیم شده هر کدام با حداکثر ظرفیت از 50 نفر از دانش آموزان. هر بازداشتگاه بیشتر شده است تقسیم به بازداشتگاه. جمعیت بخش اجازه داده نخواهد شد به درآمیزند با هر یک از دیگر.

حفاظت

ارتش را به دنبال خواهد داشت یک برنامه ریزی منظم و روزانه معاینه پزشکی از تمام دانشجویان انجام خواهد شد در مرکز پزشکی منطقه و تمام کارکنان مراقبت های بهداشتی کارگران و کارکنان خانه داری باید از پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در تمام زمانها.

PPE شامل, ماسک, چشم, سپر, کفش, پوشش لباس و دستکش. بقیه بازدید کننده ها و همه دانش آموزان را می پوشند سه لایه ماسک در تمام زمانها. پس از 14 روز افراد بدون علائم اجازه خواهد داشت برای رفتن به صفحه اصلی خود را با مستندات دقیق ارسال به منطقه/ دولت نظارت واحد برای نظارت بیشتر.

کسانی که آلوده خواهد شد معطوف به BHDC را جداسازی بخش دیگری امتحانات و بازیابی. نمونه ویروسی تایید ارسال خواهد شد به NCDC دهلی نو و بیماران مرخص خواهد شد تنها پس از بالينی بازیابی و دو پی در پی منفی نمونه های آزمایش برای n-COV.

جدا از بازی کردن تماشای تلویزیون و داشتن وعده های غذایی هم در واقع هیچ کس اجازه خواهد داشت به تعامل با اعضای دیگر بازداشتگاه و قطعا دیگر بخش.

هیچ غیر نظامی و یا خدمت پرسنل دقیق به کار در داخل این تسهیلات اجازه خواهد داشت به بیرون بروید مگر اینکه مجبور شدید توسط اورژانس وضعیت.

دولت رسیده است و بیش از 600 سرخپوستان زندگی در چین هوبئی استان کانون شیوع معلوم تمایل خود را به ارمغان آورد و برگشت به هند است.

مرگ و میر در چین رمان شیوع کروناویروس در روز جمعه صعود به 213 با تعداد موارد تایید شده در مجموع به 9,692.

هوبئی استان گزارش 5,806 تایید موارد از جمله 204 مرگ و میر.

(با ورودی از PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de