Coronavirus قرار می دهد تاریخی جمعه ناهار در وقفه پس از, واشنگتن d. C. ممنوعیت رفتن به میله

ما سنتی و تاریخی جمعه ناهار در انتظار هستند تا اطلاع ثانوی.

برای کسانی از شما که نمی دانید, یک گروه کوچک از همکاران من و من رفتن به یک مکان به نام سنگی را در واشنگتن دی سی در روزهای جمعه برای ناهار. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

شما ببینید من نمی ناهار را می شکند در طول هفته. من خوردن اما من متوقف نمی کند. من پیدا کردن ناهار معافیت از دوشنبه تا پنج شنبه به ضد آمریکایی است.

ما نمی مکث نبرد برآمدگی فقط برای خوردن ناهار. ما نگه داشته و هل دادن از طریق. این است که روح و نگرش من با خود من در هر روز است.

در روزهای جمعه بسیار شبیه به زمانی که یک نبرد برنده ما خوردن کمی غذا و آبجو و یا دو. این سنت حدود برای سال بوده است.

آن را در حال حاضر در وقفه تا اطلاع ثانوی به دلیل واشنگتن دی سی را ممنوع کرده است رفتن به میله به دلیل coronavirus. ما می توانید انجام دهید takeout (چه نقطه از که؟), اما ما نمی توانیم در واقع نوشیدن برخی از آبجو.

این احساس می کند مانند زمانی که بازی های المپیک بودند متوقف جنگ جهانی دوم. این احساس می کند مانند زمانی که آمریکایی ها دست به اتحاد جماهیر شوروی چند روز قبل از ضرب و شتم آنها را در سال 1980.

ما در حال صحبت کردن در مورد یک روز که در رسوایی زندگی می کنند. ما در حال صحبت کردن در مورد یکی از تاریک ترین لحظات در تاریخ این شرکت ناهار در امریکا و روحیه این کشور به عنوان یک کل.

من می خواهم به جای خطر مرگ از بود گفت: من نمی تونم ناهار با خدمه درست مثل هر جمعه دیگر.

Coronavirus در حال حاضر به سرقت رفته دو تا از مهم ترین چیز در زندگی من است. اول آن آمد مه جنون و همه ما ورزش است.

در حال حاضر آن را برای زمان ما مفتخر سنت. من فکر می کنم آن را ایمن می گویند coronavirus عبور کرده لعنت خط.

من شما را سر در گم می شود اگر این ویروس طول می کشد دور ما آبجو سرد و آخرین اونس شادی ما رو ترک کرد. من میزبان لعنت ناهار در قلعه Hookstead اگر آن را به آن می آید.

چیزی که من نمی خواهد تسلیم است. اگر آنها می تواند نگه داشتن خط در باستون, پس ما می توانیم نگه داشتن خط در برابر ویروس. قرار دادن آبجو بر روی یخ از آنجا که ما در حال آمدن است!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im