Coronavirus: Punjab برای به اجرا درآوردن مستند تا مارس 31, دولت می پوشد خلوت نگاه ‘Janta حکومت نظامی’

بیان اخبار سرویس

CHANDIGARH: دولت پنجاب دستور shutdown از همه غیر ضروری خدمات و کسب و کار با اثر فوری تا 31 مارس برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

پنجاب وزیر سروان Amarinder سینگ پرسیدم دستور ایالت قفل کردن تا 31 مارس به بررسی گسترش #Covid19. ضروری است تمام خدمات دولت را ادامه خواهد داد & مغازه فروش اقلام ضروری مانند شیر, مواد غذایی, داروها و غیره باز خواهد شد. همه DCs & SSPs معطوف شده برای اجرای این محدودیت بلافاصله.”

بالا قرار داده شده و منابع گفت: همه معاون کمیسیون و SSPs معطوف شده به موضوع مربوط به سفارشات و اجرای محدودیت بلافاصله.

تنها پلیس, سلامت, برق اضطراری, خدمات حمل و نقل اجازه خواهد داشت تا علاوه بر عرضه اقلام ضروری مانند شیر و مواد غذایی و دارو است.

امروز تمام جاده ها و اماکن عمومی در پنجاب و هاریانا و Chandigarh متروک با توجه به 14 ساعت Janta حکومت نظامی پیشنهاد شده توسط نارندرا نخست وزیر برای مقابله با گسترش coronavirus – به عنوان بخشی از یک اجتماعی فاصله ورزش برای کمک به شکستن زنجیره انتقال.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

به عنوان یکی به سختی می تواند هر گونه وسایل نقلیه در جاده ها حتی در مناطق محبوب مانند Sukhna دریاچه حتی بخش 17 پلازا خالی باقی مانده در Chandigarh. بازارها بسته شد به جز برای شیمیدان ها ،

دیروز اواخر شب شش ولسوالی پنجاب دستور داده بود مستندات برای چند روز آینده – Jalandhar, Patiala Hoshiarpur, کپورتهلا, Bathinda و Nawanshahr – به عنوان coronavirus موارد در دولت را لمس 14.

اواخر شب جلسه

در اواخر شب جلسه دولت پنجاب مستقر ارشد IAS افسران برای بهتر اینتر دپارتمان هماهنگی.

در حالی که بررسی آمادگی طرح با معاون کمیسیون از طریق ویدئو کنفرانس در اواخر شنبه شب برای مهار Coronavirus, رئیس, منشی, Karan Avtar سینگ تاکید بر بیشتر تقویت منطقه اتاقهای کنترل و صدور دستورات به این تابعی از 6 صبح تا 10 ساعت در دو 8 ساعت شیفت. او همچنین پیشنهاد کرد که پلیس کنترل اتاق نیز می تواند مورد استفاده برای این منظور اگر مناسب یافت.

از او پرسید: DCs SSPs و رئیس پزشکی افسران به بورس از وضعیت روزانه در 10 am. جلسه توجیهی روزانه توسط یک پزشک تعیین شده و نرم افزار در وضعیت فعلی باید برگزار شود حدود 4-5 ساعت. به طور مشابه, جلسه توسط DC SSP و CMO در مورد یک رویداد مهم نیز برگزار می شود.

تمام داده ها, خلاصه ای از دستورالعمل ها به درستی و در قالب الکترونیکی باید حفظ شود در حالی که در سراسر کشور مستند در روز یکشنبه نیز می تواند اجرا شود و بدون اجبار و هیچ اقدام جنایی در هر سرپیچی باید آغاز شود.

او اشاره کرد که این می تواند خوب پیشرو به محدودیت های مشابه که ممکن است تحمیل شود و بعد از آن در روز آینده. سینگ همچنین کارگردانی DCs برای اطمینان از اجرای دقیق از ممنوعیت تجمعات داشتن بیش از 20 نفر است. جهت از دو هفته (با فهرست) به دولت گروه B, C, D, کارکنان به کار بر روی جایگزین fortnights باید دقت دنبال کرد.

او با این حال روشن است که این جهت را نمی شود به بخش های حیاتی. گاه به گاه کارکنان از جمله قراردادی و یا برون سپاری می شود جبران می شود و حتی در اجباری کردن دوره DCs در حالی که ممکن است پیش نویس خدمات هر کارمند در صورت لزوم برای کمک.

او در ادامه اعلام کرد که از روز شنبه مغازه ها و مراکز فروش غیر ضروری کالا بسته شود و خواست دولت های منطقه برای پیشبرد ارتباط با انجمن.

در حالی که عرضه خطوط تمام اقلام ضروری از جمله مواد غذایی و سبزیجات و میوه ها, داروهای خواهد بود به طور منظم بررسی شده است.

او تأکید بر نیاز از خانه قرنطینه به شدت به اجرا گذاشته است که کلید مهار COVID-19 به عنوان مرکز موظف است قرنطینه برای تمام مسافران خارجی از 16 مارس.

لیستی از تمام مسافران خارجی خواهد بود دوباره تایید شده برای صفحه اصلی قرنطینه. وجود دارد خواهد بود برچسب چسبانده های خارج از خانه از این قرنطینه به اجازه همسایگان آگاه باشید.

او همچنین بر نیاز به رعایت مناسب انزوا در خانه از اعضای خانواده بیش از حد به خصوص افراد مسن و افراد با co-مير در خاص است.

DCs همچنین باید تعیین یک بخش افسر (در انتخابات) بیش از یک گروه از 8 به 10 روستا به نظارت خانه قرنطینه و ارسال گزارش روزانه به اتاق کنترل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>