Coronavirus بیمار به عقب کشیده به بیمارستان پس از اقدام به ترک

ویدئو پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد یک مرد ایرانی بود که در قرنطینه ممکن است coronavirus ترک بیمارستان قبل از اینکه whisked داخل توسط کارکنان.

روزنامه نگاران انتظار می رود که برای ملاقات با یک مقام بهداشتی در خارج از بیمارستان در تفلیس, گرجستان به جای آن مواجه می شوند یک مرد که به تازگی از بیمارستان ادعا می شود سالم و عاری از coronavirus با توجه به مترو انگلستان است. اما فقط چند ثانیه پس از انسان شروع به صحبت با خبرنگاران و کارکنان بیمارستان قطع شده و او را کشیده و در داخل.

“او به خوبی نمی باشد. نه خوب” یک کارمند بیمارستان شنیده می شود گفت: در این ویدئو با توجه به ترجمه گزارش شده توسط MSN. (مرتبط: اولین مورد از Coronavirus تایید در کشورهای جنوب صحرای آفریقا)

این مرد ناشناس وارد گرجستان از ایران از طریق تاکسی با توجه به مترو انگلستان است و پس گرفته شده است به یک بیمارستان در اباستومانی گرجستان که در آن او و بیماران دیگر برگزار شد تحت قرنطینه به گزارش نیویورک پست.

گرجستان را تایید کرد و تنها یک مورد از coronavirus 50 سال پیر مرد با یک “فرم خفیف” این بیماری با توجه به پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>