Coronavirus وحشت عمومی و رسانه حماقت

امروز پادکست اختصاص داده شده به این حماقت در رسانه ها باعث ترس و وحشت در مورد کوروناویروس و کلی حماقت به اصطلاح اخبار برنامه های کمک به ترویج. به علاوه, Mike Bloomberg برابر مبارزات انتخاباتی خود و چاک شومر را تهدید می کند دو دیوان عالی کشور.

گوش دادن به نشان می دهد:

ضد عفونی کننده دست غیر ممکن است برای پیدا کردن Costcos در حال اجرا هستند از کاغذ توالت و آب بطری. از طریق اطلاعات غلط رسانه ها ایجاد وحشت به طوری که آنها می توانید پوشش وحشت. ما به آن را دریافت.

خیلی از آنچه اتفاق می افتد در اصطلاح اخبار نشان می دهد خبری نیست و مردم آنها را می دانم کمی به هیچ چیز در مورد موضوعات آنها مورد بحث است. اما از آنجا که آنها در تلویزیون مخاطبان فرض می دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد. آخرین نمونه از این رسانه جهل می آید از خانم ها در نظر اما به هیچ وجه آن را محدود به آنها است. ما در معرض آن است.

پس از وحشتناک “سه شنبه” مایکل بلومبرگ منتهی به انتخابات ریاست جمهوری است. به نظر می رسد نیم میلیارد دلار و یک پیروزی در ساموآ آمریکا به اندازه کافی برای نگه داشتن تنظیمات شمع عظیمی از پول در آتش است. ما بحث در مورد آنچه در آن به معنی برای مسابقه.

در یک طرفدار سقط جنین, تجمع در مراحل دادگاه عالی چاک شومر هشدار داد محافظه کار قضات آنها را “پرداخت قیمت” در صورتی که طرف با لیبرال ها در مورد سقط جنین قبل از دادگاه دیروز. نظرات خود بودند صریحا محکوم از جمله نادر ملامت از رئیس دادگستری خود را. ما داستان و صدا.

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف زندگی تغییر چای چک کردن وب سایت خود را برای به دست آوردن انرژی بیشتر و بهبود زندگی خود را! و فراموش نکنید که برای وارد کردن کد تخفیف “درک” در چک کردن برای دریافت تخفیف ویژه در سفارش خود را.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>