بیماری همه گیر کوروناویروس: Umra و بازدید ویزای عربستان به حالت تعلیق در


ریاض/تهران/پکن: اسلام آباد: عربستان سعودی روز پنج شنبه قرار می گیرد ممنوعیت فوری در عمره زائران سفر از کشورهای که در آن coronavirus موارد تایید شده است از جمله پاکستان ژئونیوز گزارش داد.

با توجه به فرودگاه منابع این ممنوعیت نیز قرار داده شده در آن سفر به انگلستان در یک دیدار ویزا. حرکت از دولت عربستان به دنبال تایید از دو coronavirus موارد در پاکستان در شب چهارشنبه.

همه شرکت های هواپیمایی شده است کارگردانی را به اطلاع مسافران خود را به صبر برای سفارشات بیشتر. دولت “تعلیق ورود به پادشاهی هدف از عمره و بازدید از مسجد-e-Nabvi موقت” عربستان سعودی وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

عمره جذب ده ها هزار نفر از مسلمانان از سراسر جهان در هر ماه. وزارت امور خارجه گفت: آن را نیز تعلیق ویزا برای بازدید گردشگران از کشورهایی که این ویروس جدید است که یک “خطر”.

داده ها از عربستان حج و عمره وزارت نشان می دهد که از ماه دسامبر گذشته به اندونزی کمک دوم-بیشترین تعداد زائران عمره با 443,879 ورود فقط زیر پاکستان با 495,270. این کشور استقبال نزدیک به 7 میلیون عمره زائران هر سال بسیاری از آنها وارد در فرودگاه های جده و مدینه.

در علاوه بر این به طور موقت عمره ممنوعیت دولت عربستان سعودی نیز اعمال مشابه ممنوعیت توریستی-ویزای دارندگان از “کشور در نظر گرفته برای مطرح در خصوص خطر گسترش ویروس”.

بیانیه ای از خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) گفت که پاکستانی بود که اجازه اقامت دائم و عربستان سعودی می تواند سفر به این کشور است. کسانی که مایل به سفر به عمره و/یا ویزای توریستی نمی خواهد اجازه رفتن به عربستان سعودی “با اثر فوری” گفت: PIA.

این PIA روشن ساخته است که حامل پرچم ملی خود ادامه خواهد داد و عملیات پرواز به عربستان سعودی تا زمانی که زائران نیست و بازگشت به کشور است.

در ضمن ایران روز پنجشنبه گفت آن مرگ و میر از coronavirus افزایش یافته بود به 26, بالاترین تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در خارج از چین و در مجموع تعداد افراد آلوده در حال حاضر در ایستاده بود 245 از جمله تعدادی از مقامات ارشد.

شیوع درخواست مقامات به نماز جمعه جماعات در شهرهای مختلف از جمله تهران تلویزیون دولتی بعد از گزارش در حالی که دولت با خبرگزاری ایرنا گفت: ایران ممنوع اعلام کرده است شهروندان چینی از ورود به کشور. ایران و عراق نیز ممنوع ورود زائران خارجی.

کسانی که آلوده عبارتند از, معصومه ابتکار, معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و کشور معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi. ابتکار را کشید و گفت: به طور خفیف و او شده است به بیمارستان منتقل شد.

“در 24 ساعت گذشته ما تا به حال 106 (جدید) مورد تأیید … مرگ و میر رسیده 26,” بهداشت و سلامت سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur گفته تلویزیون دولتی, دعوت از ایرانیان برای جلوگیری از “سفرهای غیر ضروری در داخل کشور”.

Jahanpur گفت که قصد دارد اعمال برخی از محدودیت ها در عتبات و لغو برخی از خطبه در روز جمعه.

“اما آن را نیاز به تصویب رئیس جمهور قبل از انجام,” او گفت:, و اضافه کرد که صدها نفر از کسانی که مشکوک به آلوده بودن به ویروس بهبود بود و از بيمارستان مرخص شده از بیمارستان.

روز پنجشنبه مقامات پاکستانی در تقلا بودند به نمایش صدها نفر از افرادی که به تازگی از ایران. مقامات در کراچی گفت: آنها همچنین در حال کار برای اطمینان از تامین از ماسک صورت به عنوان قیمت با نگرانی در حال رشد بیش از Pakistans توانایی که مسئولیت رسیدگی به شیوع.

دولت در حال حاضر جمع آوری داده ها برای 1500 نفر در سند که وارد پاکستان از ایران اخیرا وزیر مراد علی شاه گفت یک کنفرانس مطبوعاتی.

“آنها می توان به نمایش مجدانه تا آنها پاک” رئیس جمهوری اضافه کرد: مقامات در حال تماس با هر یک به اندازه سطح خود را از قرار گرفتن در معرض و درخواست همه آنها را به باقی می ماند در خانه برای 15 روز به عنوان یک احتیاط.

معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم بودند که به نمایش در سراسر کشور است. مراد علی شاه همچنین گفت که دولت استانی مشغول به کار بود با محلی فولاد ماسک واردکنندگان و تولید کنندگان برای اطمینان از عرضه برای استان است.

با متخلخل مرزهای creaking بیمارستان بزرگ و بی سواد جمعیت پاکستان چهره یک برنامه به طور بالقوه ویرانگر بحران بهداشتی از جدید کروناویروس. وجود دارد در حال رشد ترس در پاکستان — ساندویچ بین چین و ایران هر دو نقاط مهم برای بیماری — بیش از چگونه کشور را در مقابله با شیوع.

مدارس بسته شد در سند و بلوچستان در روز پنج شنبه. هزینه جراحی ماسک در حال حاضر نزدیک به ده برابر افزایش یافته است در کراچی از 180 روپیه به 1400 روپیه در هر جعبه از 50 ماسک.

“بسیاری از خریداران در حال آمدن به ما… اما سهام از بین رفته اند” گفت: Noman قریشی صاحب مغازه در بازار پزشکی در کراچی.

پاکستان نیز به حالت تعلیق پرواز به و از ایران به تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus. از سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) گفت: آن تعلیق تمام عملیات پرواز با ایران شروع از پنج شنبه شب تا اطلاع ثانوی. “ما تصمیم به پرواز با ایران” حمل و نقل هوایی را سخنگوی ستار Khokhar گفت. سه ایرانی حامل اجرای هفت پرواز در هفته به و از پاکستان است.

پاکستان بسته مرز خود را با ایران در روز یکشنبه پس از شیوع در کشور همسایه که باقی مانده بسته در روز پنج شنبه برای پنجمین روز متوالی.

امارات متحده عربی نیز به حالت تعلیق کشتی خدمات با ایران را تا اطلاع ثانوی با توجه به درهم رسمی خبرگزاری WAM.

امارات متحده عربی فدرال قدرت برای زمین و حمل و نقل دریایی (FTA) اعلام کرد که تعلیق از خدمات کشتی های مسافری با ایران و موظف تمام کشتی های تجاری در آینده برای کشور به ارائه بیانیه ای از وضعیت سلامت خود را برای خدمه 72 ساعت پیش از ورود.

در ضمن شماره جدید کروناویروس عفونت در داخل چین – منبع شیوع این بیماری شد و برای اولین بار پیشی تازه موارد در جای دیگر در روز چهارشنبه با ایتالیا و ایران در حال ظهور به عنوان epicentres از گسترش بیماری است.

آسیا گزارش داد صدها نفر از موارد جدید, برزیل تایید کرد, امریکا را, اول عفونت و بیماری جدید – COVID-19 – نیز شناسایی شده برای اولین بار در پاکستان, سوئد, نروژ, یونان, رومانی و الجزایر است.

آمریکا مقامات بهداشت و درمان, مدیریت 59 موارد تا کنون – بیشتر آمریکایی ها عودت از یک کشتی کروز در ژاپن – گفته اند که جهانی همه گیر شده است به احتمال زیاد. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال آرام کردن بازار و به طور فزاینده ای نگران عمومی گفت: در یک برنامه پخش زنده است که ایالات متحده آمریکا “بسیار بسیار آماده” به صورت ویروس تهدید است و معاون رئیس جمهور مایک پنس خواهد بود در شارژ از ملی پاسخ. این یکی از تنها تعداد انگشت شماری از بار است که رئیس جمهور است و به نظر می رسد در جلسه کاخ سفید اتاق.

بازارهای سهام در سراسر جهان از دست داده اند $3.3 تریلیون دلار از ارزش در چهار روز معاملاتی. وال استریت معکوس زودتر دستاوردهای روز چهارشنبه بعد از ظهر و قیمت نفت کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود در بیش از یک سال spooked در قسمت توسط مقامات بهداشت گفت: ده ها تن از افرادی که تا به حال شده در چین تحت نظر قرار گرفتند در حومه شهر پرجمعیت شهر نیویورک – اگر چه بدون تایید موارد یافت شده اند.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio خواست دولت فدرال برای سفت تست برای بازدید کنندگان از طیف وسیعی از کشورهایی که این ویروس منتشر شده است و اضافه کرد که خود تشخیص احتمالی در شهرستان شد “100% خاص.”

این ویروس است که می تواند منجر به ذات الریه اعتقاد بر این است که منشأ در یک بازار فروش حیات وحش در مرکز چینی ها در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. آن را نیز آلوده کرده است در مورد 80,000 نفر کشته و بیش از 2,700 اکثریت قریب به اتفاق در چین است.

در حالی که رادیکال quarantining اقدامات کمک کرده اند آهسته نرخ انتقال در چین آن است که تسریع در جای دیگر.

آلمان که حدود 20 نفر گفت: آن را در حال حاضر غیر ممکن است برای ردیابی تمام زنجیره از عفونت و وزیر بهداشت ینس Spahn خواست مقامات منطقه ای و بیمارستان و کارفرمایان خود را به بررسی همه گیر برنامه ریزی است.

وجود ندارد و شناخته شده واکسن برای ویروس. ایالات متحده شرکت دارویی Gilead Sciences Inc (مطلا کردن.O) از روز چهارشنبه آغاز شده بود دو در اواخر مرحله مطالعات به آزمون تجربی آن را داروی ضد ویروسی remdesivir در انسان است.

به این موارد باید موج بیرون اثرات در اجتماعات بزرگ افزایش یافته است. در ژاپن نخست وزیر ژاپن خواستار ورزشی و رویدادهای فرهنگی به اوراق و یا محدود به مدت دو هفته به عنوان نگرانی های نصب شده برای سال 2020 توکیو بازی های المپیک در حالی که گزارش گفت: صندوق بین المللی پول با توجه به اینکه به آن نشست ماه آوریل در واشنگتن مجازی. شینزو آبه همچنین از تمام ابتدایی مدارس سراسر کشور در روز پنج شنبه به نزدیک تا اواخر ماه مارس برای کمک به کنترل گسترش ویروس جدید در کشور است.

شده اند وجود دارد نزدیک به 50 مرگ و میر در خارج از چین از جمله 12 در ایتالیا و 19 در ایران.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im