بیماری همه گیر کوروناویروس: دولت تصمیم می گیرد به “مهار’ نماز جمعه


اسلام آباد: دولت فدرال تصمیم گرفته است به مهار’ نماز و توجه به ترس است که این بیماری همه گیر کوروناویروس چند برابر خواهد شد گفت: وزیر فدرال برای امور مذهبی و اینتر ایمان, هماهنگی,,,, Dr Noor-ul-Qadri, گزارش ژئونیوز.

“این تصمیم گرفته شده است با یک اجماع است که نماز جمعه خواهد بود ‘محدود’,” گفت: وزیر فدرال امور مذهبی Dr Noor-ul-Haq قادری در یک کنفرانس خبری. “تنها مساجد اداره کارکنان و تعداد محدودی از نمازگزاران اجازه خواهد داشت به دعا در داخل مساجد,” او اضافه شده است.

او روشن است که مساجد را بسته نمی شود اما نماز و ذکر خود ادامه خواهد داد و در داخل آنها. دکتر قادری گفت که تصمیم گرفته شده بود با مشورت با علمای متعلق به گروههای مختلف فکری.

“علما گفته شده است به مردم بگویید به دعا در داخل خانه های خود را,” او گفت:. “این است که نه تنها کار دولت برای کنترل coronavirus بلکه از مردم است.”

وزیر گفت که های مختلف برنامه کلاس ها و امتحانات مختلف در سراسر madressahs در پاکستان شده بود به تعویق افتاد و در نور از وقوع.

عربستان مقامات خواسته اند که ما را به هر گونه تصمیم نهایی در حج تا ‘سیگنال سبز’

دکتر قادری گفت: دولت بود در تماس مداوم با عربستان خارجی ، “مقامات عربستان خواسته اند ما را به هر گونه مراحل نهایی را [در مورد حج توافق] را قبل از آنها به سیگنال سبز” او گفت:.

او گفت که عربستان شاهزاده محمد بن سلمان را به تصمیم نهایی در حج سال 2020 پس از مشورت با سران مختلف کشورهای اسلامی.

“اسلام به ما می آموزد که یک ارائه از نماز مهم تر از نماز خود را,” او گفت:. “دولت ها در سراسر جهان در حال تصمیم گیری با توجه به وضعیت در حال تحول. ما در حال انجام همان,” او اضافه شده است.

وضعیت را بهبود بخشد آوریل 5: دکتر ظفر میرزا

دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا در روز پنج شنبه خطاب به یک کنفرانس مطبوعاتی به صحبت در مورد به روز رسانی از coronavirus در پاکستان است.

او گفت که در مارس 5, پاکستان خواهد شد که به اندازه کافی تجهیزات پزشکی که به بهبود امنیت و سلامت کارکنان به دنبال پس از coronavirus بیماران در سراسر کشور است. او گفت که دولت معرفی خواهد شد یک برنامه آموزشی برای کارکنان پزشکی در حدود یک ماه و نیم است.

دکتر میرزا گفت که در حال حاضر وجود دارد 1,102 تایید coronavirus موارد در پاکستان و بیش از 450,000 موارد در سراسر جهان است. او گفت که در پاکستان تعدادی از coronavirus موارد افزایش 102 در چند ساعت. او گفت که 21 بيمار در سراسر کشور در حال بهبود از ویروس. “هشت نفر کشته شده اند از coronavirus,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>