بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای فلج اطفال ریشه کن کردن گروه به حالت تعلیق در مبارزات


پاریس: این COVID-19 همه گیر است برخورد بی سابقه ضربه به جهان نبرد در برابر فلج اطفال رئیس سازمان جهانی برای مبارزه با این بیماری گفته است: پنج شنبه پس از آن به حالت تعلیق واکسیناسیون مبارزات انتخاباتی برای اولین بار در سه دهه.

با کروناویروس راهپیمایی به سرعت در سراسر جهان و ملت تحمیل دقیق محدودیت های مسافرتی به سرعت گسترش آن جهانی ریشه کنی فلج اطفال ابتکار (GPEI) اعلام کرده است که سلامت کارگران نمی تواند خود را ادامه خواهد داد واکسیناسیون فرزندتان درایوهای — و هشدار داد این خطر تجدید حیات از پوليو.

“ما در حال ویران شده توسط این واقعیت است که ما باید برای متوقف کردن فعالیت های یک بیماری است که ما در حال کار بسیار سخت به از بین بردن” گفت: از سوی سازمان بهداشت جهانی میشل Zaffran که سر GPEI.

وجود دارد تنها دو کشور باقی مانده که در آن وحشی نسخه از پوليو همچنان به گسترش — پاکستان و افغانستان — اما یک سویه است که جهش یافته از واکسن خود را نیز ناشی از شیوع بیماری در چندین کشور در آفریقا است.

واکسیناسیون فرزندتان مبارزات محافظت در برابر هر دو وحشی و واکسن مشتق از شیوع این ویروس که در مناطق فقیر بهداشت و آب آلوده و می تواند باعث فلج غیر قابل برگشت. کودکان زیر پنج سال هستند به خصوص آسیب پذیر است.

– فلج اطفال می تواند در پیشبرد دوباره –

Zaffran به خبرگزاری فرانسه گفت که فراتر از محدودیت های مسافرتی قرار داده و در محل توسط دولت جدید کروناویروس خود در نظر گرفته شد بیش از حد بزرگ یک خطر برای سلامت کارگران و جامعه را به ادامه واکسیناسیون درایوهای.

“بسیاری از این فعالیت ها متوقف شده است زیرا آنها مردم را هم در آنها افزایش جرم جمع آوری اثر و همچنین تحویل واکسن با استفاده از یک قطره چکان که در واقع می تواند آلوده یا گیرنده و یا با سلامت کارگر,” او گفت:.

اعلام هفته گذشته توسط GPEI گفت: این امر توقف واکسن حداقل تا ژوئن اما Zaffran گفت که غیر ممکن است برای پیش بینی زمانی که آنها خواهد شد با تصمیم گیری به احتمال زیاد ساخته شده در یک کشور به کشور بر اساس.

در ضمن یک بیماری ویرانگر است که به دنیا آمده بود achingly نزدیک به snuffing رایگان خواهد بود به گسترش است.

Zaffran گفت “بسیار نگران” است که پوليو در حال حاضر می تواند شروع به پیشرفت دوباره در افغانستان و پاکستان و هشدار داد که در آفریقا از آن می تواند از مرزها عبور کرده و به کشورهای در حال حاضر بی پیرایه.

– ‘وحشتناک همه گیر’ –

زمانی که GPEI راه اندازی شد و در سال 1988 فلج اطفال فلج بیش از 1000 کودک در سراسر جهان در هر روز در ده ها تن از بومی کشور است.

در دهه گذشته GPEI می گوید بیش از 10 میلیارد دوز واکسن خوراکی فلج اطفال داده شده است در سراسر جهان برآورد که این مانع برخی از 6.5 میلیون کودک از بودن لزوما توسط ویروس.

در حالی که واکسن مشتق از شیوع بیماری باید ارائه یک قبر شکست باعث صدها موارد GPEI قرار داده بود امید خود را در یک واکسن جدید که در حال انتظار است که قبل از گواهینامه تایید برای استفاده بعد از این سال.

با وجود توقف برخی از خدمات GPEI ادامه خواهد داد به تلاش برای نظارت بر شیوع بیماری و هزاران نفر از مردم در شبکه خود را مستقر کرده بود برای کمک به با COVID-19 دیدگاه در کشورهایی که در آنها کار می کنند.

“از آنجا که ما باید این زیرساخت های بسیار صالح اپیدیولوژی و نظارت افسران و آزمایشگاه ها و تدارکات شبکه و غیره بر روی زمین ما معتقدم که ما باید یک نقشی در حمایت از پاسخ به این وحشتناک pandemic,” او گفت:.

– ‘مقدار قابل توجهی از زمان’ –

Zaffran گفت: هفته ها و ماه از تعلیق استفاده می شود به اطمینان حاصل شود که تولید کنندگان نگه داشتن سهام به اندازه کافی موجود واکسن برای اعزام به سرعت یک بار آن را ممکن است به از سرگیری واکسن.

اما او هشدار داد که تعلیق در برخی از کشورها می تواند یک “مقدار قابل توجهی از زمان” خروج جوامع از راه دور به طور بالقوه نیاز به آرایه ای از واکسن و کمک های پزشکی.

“نگه داشتن در ذهن است که ما فراموش می خواهید برای ریشه کن کردن فلج اطفال, اما ما نمی تواند به جوامع از راه دور و تنها ارائه فلج اطفال قطره اگر آن جوامع نیز متاثر از کمبود خدمات بهداشتی و درمانی در طول چند ماه آینده,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>