جهانی کروناویروس “مانع شده اند می تواند” اگر نه برای چین است تا از این بیماری ویروسی در مراحل اولیه یک گزارش جدید از جمهوری خواهان در کمیته روابط خارجی مجلس یافت.

گزارش منتشر شده روز دوشنبه نیز محکوم چین تعهد سازمان بهداشت جهانی (WHO) نتیجه رسید که که “فعال” چین را پوشش ویروس, شیوع. این گزارش همچنین به نام که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به استعفا از پست خود.

حزب کمونیست چین را (CCP) پوشش ویروس, شیوع ممکن است آن را “غیر ممکن” برای پیدا کردن سخت شواهد اثبات اینکه COVID-19 شیوع سرچشمه در یک آزمایشگاه در ووهان چین در این سند همچنین به این نتیجه رسیدند. (مرتبط: رسمی که می گوید او مشکوک انسان-به-انسان COVID-19 انتقال ‘از سمت راست شروع’ — اما این که تکرار گمراه کننده چینی ادعا می کند به خلاف هفته)

“تا زمانی که CCP موافق به همکاری با این که کشورهای دیگر و جامعه علمی بین المللی آن خواهد شد غیر ممکن است برای جمع آوری بتن شواهد مورد نیاز برای اثبات یا رد” آیا این ویروس به بیرون درز از ووهان موسسه ویروس شناسی, در این گزارش اعلام کرد.

تحت Tedros رهبری این است که بارها و بارها تکرار چین تبلیغات در مورد دست زدن به آن از شیوع کروناویروس. که رئیس “به طور جدی اشتباه خود را در دست زدن به COVID-19 گیر” در این گزارش اعلام کرد. همچنین اشاره کرد که Tedros قبلا متهم به پوشش تا شیوع وبا در آفریقا است.

(NAOHIKO HATTA/AFP via Getty Images)

Tedros حرکت دست با رئیس جمهور چین قبل از جلسه در تاریخ 28 ژانویه سال 2020 است. (NAOHIKO HATTA/خبرگزاری گتی ایماژ)

Tedros “باید قبول مسئولیت برای او مضر تاثیر بر COVID-19 پاسخ و استعفا” در این گزارش اعلام شده در توصیه های آن است. “سلامت جهان نمی توانیم بی کفایتی و مدیریت ضعیف است.”

“پس از چند ماه بررسی آن را تبدیل به کریستال روشن حزب کمونیست چین را پوشش تا از coronavirus به خصوص در روزهای اولیه از شیوع نقش مهمی در تبدیل آنچه که می توانست یک بیماری همه گیر محلی به جهانی همه گیر” تگزاس در کنگره مایکل McCaul بالا جمهوریخواه در کمیته در بیانیه ای گفت:.

تحت Tedros این که “تنها تشدید این مشکل بارها و بارها با نادیده گرفتن هشدارهای در مورد شدت این ویروس از جمله از خود کارشناسان بهداشت و درمان در حالی که در همان زمان تکرار طوطی وار CCP را بدون تبلیغات به طور مستقل تایید ادعای خود را” McCaul اضافه شده است.

این که بلافاصله پس از بازگشت از یک درخواست برای نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو