Coronavirus همه گیر ‘شتاب’: که


ژنو: جدید کروناویروس همه گیر است که به وضوح “شتاب” سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه هشدار داد اما گفت که هنوز هم ممکن است به تغییر مسیر خود را با رفتن در این حمله.

اظهارات آمد که تعداد مرگ و میر افزایش یافت و گذشته از 15000 با بیش از 341,000 افراد آلوده در سراسر جهان با توجه به شمارش شده توسط AFP از منابع رسمی.

“این بیماری همه گیر است که شتاب” چه کسی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی کنفرانس خبری.

او گفت: در آن زمان 67 روز از آغاز شیوع این بیماری در چین در ماه دسامبر برای این ویروس آلوده اول 100 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

در مقايسه با آن زمان 11 روز برای دومین 100,000 موارد و فقط چهار روز برای سومین 100,000 موارد, او گفت:.

تعداد رسمی ثبت موارد اعتقاد بر این است که به نمایندگی از تنها کسری از تعداد واقعی از عفونت با بسیاری از کشورها تنها از تست اکثر موارد شدید نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

“ما درمانده تماشاگران. ما می توانیم تغییر مسیر از این بیماری همه گیر” Tedros گفت.

– مسی پیام –

پیوست توسط رئیس فیفا جیانی رده مربیان, Tedros در مقایسه با مبارزه با COVID-19 به فوتبال تاکتیک.

“شما نمی توانید برنده شدن در یک بازی فوتبال فقط دفاع. شما باید برای حمله به عنوان” Tedros گفت.

فیزیکی فاصله می تواند در زمان خرید توسط کاهش پایین گسترش “اما آنها اقدامات دفاعی است که نمی خواهد به ما کمک کند را به نفع خود” او هشدار داد.

“برای برنده شدن ما نیاز به حمله ویروس ها با استفاده از تهاجمی و هدفمند تاکتیک” او گفت: تکرار یک تماس برای “تست هر مورد مشکوک به جداسازی و مراقبت از هر مورد تایید شده و ردیابی و quarantining هر تماس نزدیک.”

Tedros و رده مربیان راه اندازی یک کمپین مشترک با هدف گسترش پیام چگونه به محافظت در برابر عفونت بنابراین به عنوان به “ضربه کروناویروس”.

در رسانه های اجتماعی تصویری کلیپ ستاره فوتبال از سراسر جهان املای پنج مرحله ساده را در “دست, آرنج, چهره, فاصله و احساس است.”

بارسلونا و آرژانتین آیکون لیونل مسی گفت: “برای چهره شما اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی و دهان خود را. این می تواند جلوگیری از ویروس از ورود به بدن خود را.”

ساموئل اتوئو یکی از آفریقا بزرگترین اعتصاب افزود: “اگر شما احساس ناخوشی در خانه بمانند.”

– ‘امید کاذب’? –

با وجود که مایل به رفتن در این حمله که رئیس اذعان کرد که تعدادی از کشورها در تلاش بودند به اقدامات تهاجمی با توجه به کمبود منابع و دسترسی به آزمون.

Tedros ستایش انرژی بزرگ بودن را به تحقیق و توسعه برای پیدا کردن واکسن و داروهای برای درمان COVID-19.

اما او گفت که “در حال حاضر هیچ درمان ثابت شده است که به طور موثر در برابر COVID-19” و هشدار داد در برابر استفاده از مواد مخدر نشان داده شده است به کار در برابر این بیماری است.

“با استفاده از تست داروهای بدون حق شواهد می تواند افزایش امید کاذب و حتی انجام بیش از آسیب خوب,” او گفت:.

در میان چیزهای دیگر کشورها به دنبال استفاده از داروهای ضد مالاریا به عنوان یک درمان جدید کروناویروس.

Tedros گفته بودند “نگران کننده” گزارش از تعداد زیادی از عفونت ها در میان گذاشت.

حفاظت از آنها را از ویروس باید در اولویت زیرا در غیر این صورت “بسیاری از مردم می میرند چرا که سلامت کارگر است که می تواند به نجات جان خود بیمار است,” او گفت:.

– توکیو 2020 ‘خطر مشاوره’ –

Tedros گفت: 10 میلیون نفر بود که تا کنون امضا به کسی که زبان انگلیسی-زبان, سلامت, هشدار سرویس پیام در WhatsApp, با, عربی, فرانسوی و اسپانیایی نسخه های آینده این هفته است.

او گفت که او خواهد بود به درخواست رهبران G20 در روزهای آینده با هم کار کنند بهتر است به “مبارزه با این بیماری همه گیر در قوی ترین شرایط”است.

در ضمن پس از نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در آن گفت: “ممکن است تبدیل به امری اجتناب ناپذیر” که توکیو 2020 المپیک برنامه ریزی شده از جولای 24, ها به تعویق افتاد و این, که گفت که این خطر ارائه مشاوره به کمیته بین المللی المپیک (IOC) و دولت ژاپن.

“من معتقدم که تصمیم گیری خواهد شد بسیار به زودی در مورد آینده بازی ها” گفت که در شرایط اضطراری مدیر Michael Ryan.

“ما هر اعتماد به نفس است که دولت و کمیته بین المللی المپیک را با هر بازی وجود دارد باید خطرات را به ورزشکاران و تماشاگران است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net