Coronavirus: پاکستان سلامت سیستم ممکن است آزمایش در هفته های آینده هشدار اسد عمر

اسد عمر دادخواستها رسانه ها در NCOC در اسلام آباد. عکس: Screengrab

اسلام آباد: وزیر فدرال برای برنامه ریزی توسعه و به ویژه طرح های اسد عمر گفت: روز یکشنبه هفته آینده می توانید تست پاکستان به عنوان coronavirus موارد در کشور عبور از 3000.

عمر شد جلسه توجیهی با رسانه ها در مورد کوروناویروس وضعیت در پاکستان در ملی فرماندهی و عملیات مرکز (NCOC) که در آن او تشکر را برای پیوستن به دولت احتیاطی. وزیر اعتبار اقدامات دولت از ممنوعیت تجمعات عمومی برای پایین آوردن نرخ ویروس, پخش كردن, اما هشدار داد که این به آن معنا نیست تلفات ممکن است افزایش یابد.

“تا به حال مراحل [بستن] نشده است این بیماری را گسترش در نرخ بسیار سریع تر,” او گفت:.

وزیر با بیان این که دولت نگرانی هایی است که در هفته های آینده می تواند مشکل برای کشور و نظام سلامت است. “نرخ که در آن عفونت در حال گسترش است ما شاهد این هستیم که محدودیت ها از ما سلامت سیستم تست خواهد شد در روزهای آینده,” او گفت:, و اضافه کرد که تفاوت بین امکانات بیمارستان و قرنطینه مناطق راه اندازی شده توسط دولت و گسترش coronavirus را کاهش دهد و در هفته های آینده.

عمر گفت که این ممنوعیت که مستند اقدامات آنها نه تنها به صدمه زدن به فقیر ولی ثروتمند نیز هست. او گفت که نگه داشتن این در ذهن در دولت مشغول به کار بود به تدوین و فرموله کردن استراتژی است که در آن فرد مبتلا و یا منطقه شناسایی شده است و آن فرد و یا محل قرنطینه به طوری که آن را نه بر دیگران.

او گفت که پاکستان تست ظرفیت محدود بود که اولین موارد گزارش شده در کشور است اما با گذشت هر روز آن در حال افزایش است. عمر گفت که پاکستان در نظر گرفتن اقدامات ویژه برای حفاظت از بهداشت حرفه ای بودند که مبارزه با کروناویروس در خط مقدم.

وزیر گفت که او نمی تواند پیش بینی کند که آیا این ممنوعیت در محل افزایش خواهد یافت یا کاهش پس از تاریخ 14 آوریل. “امروز من می توانم به شما بگویم که آیا ممنوعیت افزایش خواهد یافت یا نه از مارس 15,” او گفت:. “این تصمیم گرفته خواهد شد این هفته است.”

او به پرداخت ادای احترام به پزشکان پرستاران نیروهای مسلح پرسنل سازمان های غیر دولتی و مردم برای آمدن به یکدیگر کمک در این زمان تست. “ثمره ، ما آن را از این زمان دشوار” او به این نتیجه رسیدند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im