Coronavirus: پاکستان repatriates بیش از 250 دانش آموزان گیر در ووهان

دانش آموزان پاکستانی گیر در ووهان بازگشت. — توییتر(@ForeignOfficePk)

اسلام آباد: به عنوان بسیاری از 274 دانش آموزان پاکستانی گیر در ووهان چین — مرکز از coronavirus — شد و در نهایت عودت روز دوشنبه.

وزارت امور خارجه در یک توییت گفت: “FS سهیل Mahmood & ارشد وزارت امور خارجه افسران تمدید استقبال گرم به پاکستان دانش آموزان در بازگشت به خانه توسط [خطوط هوایی بین المللی پاکستان] PIA از ووهان.”

“قدردانی خود شجاعت و پشتکار به عنوان ووهان مبارزه COVID[-]19 & تبریک گفت و آنها را در اتمام موفقیت آمیز مطالعات” به آن اضافه شده است.

“PIA ویژه پرواز PIA8872 رفتگان از Tianhe فرودگاه ووهان امروز برای حمل و نقل 274 بازگشت دانش آموزان پاکستانی از ووهان و هوبئی استان به اسلام آباد” سفارت آمریکا در پکن در بیانیه ای گفت.

دولت هفته گذشته اعلام کرد که ویژه پرواز برای پاکستانی ها سرگردان در ووهان آغاز خواهد از مارس 18.

اوایل روز جمعه اعلام کرده بود تصمیم به ارائه یارانه بلیط به دانش آموزان رشته در چین به صورت ویژه بازگشت پرواز با شروع از آوریل 18.

ژست است برای تشکر از دانش آموزان پاکستانی برای گسترش همکاری و نشان دادن صبر و شکیبایی در طول شیوع همه گیر.

در نظر گرفتن به, توییتر, دستیار ویژه نخست وزیر در خارج از کشور پاکستانی Zulfi بخاری گفت که دانش آموزان پاکستانی در چین دچار زیادی با توجه به شیوع. بنابراین یارانه بلیط برای Rs50,000 در حال حرکت به تشکر از آنها را برای همکاری های خود را.

“Thankyou به هر کس در PIA و خارجی برای آینده هم این اتفاق می افتد را” بخاری در توییتر نوشت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de