شیوع کروناویروس: اسپانیا ثبت بیش از 300,000 تعداد مدعیان بیکاری در ماه مارس


مادرید اسپانیا ثبت یک جهش 302,265 تعداد مدعیان بیکاری در ماه مارس با توجه به “تاثیر فوق العاده ای” از coronavirus همه گیر کار این وزارت روز پنجشنبه گفت.

آن گزارش شده است که بزرگترین افزایش ماهانه ثبت شده در eurozones چهارمین اقتصاد است که قفل شده است و پس از 14 مارس سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این بیماری همه گیر “تغییر روند” در نرخ بیکاری در ماه مارس پس از تنها 2,857 کارگران پر تعداد مدعیان بیکاری در 12 روز از ماه وزارت در بیانیه ای گفت.

بخش خدمات ثبت بیشترین زیان کار با 206,016 تعداد مدعیان بیکاری در کشور در حوزه گردشگری حدود 12 درصد از ملی خروجی.

گردشگری در سراسر جهان شده است ساخته با این بیماری همه گیر به دولت تحمیل محدودیت های مسافرتی و هواپیمایی مبتنی نمرات از پرواز.

در ضمن تعداد بیکاران در اسپانیا آمار 3.54 میلیون در ماه مارس کار وزارت گفت.

ماهانه خود به شکل های مختلف اندازه گیری از سه ماهه نرخ بیکاری است که بر اساس نظرسنجی ها ایستاده بود و در 13.8 درصد در سه ماهه چهارم سال 2019 با توجه به ملی آمار موسسه INE.

است که بالاترین نرخ بیکاری در منطقه یورو پس از یونان.

پس از آن تحمیل مستند اسپانیا است سخت تر محدودیت بیشتر با غیر ضروری کارگران در کشور حدود 47 میلیون نفر از مردم خواست تا در خانه بماند از مارس 30.

محدودیت های منقضی شده در مارس 12 اما مادرید به احتمال زیاد بیشتر گسترش آنها به عنوان COVID-19 موارد همچنان رو به افزایش است, اگر چه در سرعت کندتر.

اسپانیا جهان دوم-بالاترین مرگ و میر پس از ایتالیا با این ویروس تا کنون ادعا 9,053 زندگی می کند در حالی که تعداد موارد تایید شده را تصویب کرده است 100,000 خوانده شده را علامت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>